Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak i gdzie mam expic sura 38lvl


malina1b

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam sure wp 38lvl z bojem.

EQ:

Nieszczesna +9 1000pz

Fms +9 sr 20%

Ebo +9

branza 1000pz

naszyjnik 500pz

Wyzywajacy helm +6 10% orki

Bojowa tarcza +8

 

Chcialbym wiedziec jak mam expic do 70 LvL

 

czarowane m1 zbroja m1

Opublikowano

do 42 na pustyni, 42-52 bo, 52-58 v1, 58-66/67 v2, o ile sie nie myle to na pl'u jest jeszcze v3. 70 dobijasz w red lesie, ew. w v3

Opublikowano

do 42 na pustyni, 42-52 bo, 52-58 v1, 58-66/67 v2, o ile sie nie myle to na pl'u jest jeszcze v3. 70 dobijasz w red lesie, ew. w v3

do 42 na pustyni??

Opublikowano

do 42 na pustyni??

Jak lubisz się męczyć to tak ;d

 

Exp do 52 na BO, dalej w v2.

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Wyexp parę postaci do 20lvla zrób lepsze sr w fmsie najlepiej 25 z intem lub 30+ bez i w zbrojce 1,5/2k hp + 5/10% dodane do hp.

Następny skill to strach i pasowało by abyś chociaż trochę podniósł poziom ostrza.

Zrób jeszcze buffa błogo m do tego wybonuj wachlarz +8/12int.

Wtedy do max 45 BO a potem do 52 v1 i przerwa.

Strach na min m4 ostrze min m7 zbrojka też + zrób militara a buffce błogo i pomoc na ok m4.

Załatw tarcze 41+6/7 butki i wisior z 1-1,5k hp.

Jak to zdobędziesz można lecieć na v2 szpony

Opublikowano

Przed expem polecam ci :

-Wexpić pare postaci do 20 lvl i wbić w FMS'sie jakieś srednie 30+/ lub kupić takiego

-Kupić Upiorną i YY +9 i w nich wbić jakieś HP + ewentualnie x obrażeń dodanych do PŻ( zmiankami ze skrzyń)

- W miarę możliwości polepszyć skile.

 Co do expa to:

-Do 50/55 Na BO , potem do V2

 

Pamiętaj żeby expić na MegaWierzchowcu i z jakim buffem

Opublikowano

52/53 Bo

Dalej V2 pająki ;3 potem red las ;3 

 

  • Buffek
  • Skile m4/5
  • YY+9
  • Lepszy FMS ;3

I bajerancko będzie ;3

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...