Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki, Klawiatura i Mikrofon


Kamiil5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Chciałbym kupić sobie te trzy rzeczy wymienione w tytule.
Moglibyście jakieś polecić tak aby razem wyszło do 1000zł?

Kartyday_eune_51_5_logo.png

Opublikowano

Klawiatura - 400zł - http://mediaarena.pl/pl_PL/p/Roccat-Ryos-MK/1921

Myszka - 250zł - http://www.agito.pl/mysz-roccat-kone-pure-64-679779.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=679779

Zostaje Ci 350zł na słuchawki, polecam zapoznać się z http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/ a od siebie polecam pionerki z linku. 

/ przy takim budżecie tylko klawiatura mechaniczna ew. wydać 250zł-300zł na słuchawki i dokupić sobie podkładkę pod gryzonia

Wybacz nie doczytałem, jeżeli chodzi o mikrofony to nie jestem w stanie Ci za bardzo doradzić. Poczytaj na Behringer'a C-1U, do tego dokup podkładkę pod gryzonia albo ew. lepszy mikrofon, chociaż w tej cenie nie wiem czy coś znajdziesz. 

lownfast

Opublikowano

Klawiatura - 400zł - http://mediaarena.pl/pl_PL/p/Roccat-Ryos-MK/1921

Myszka - 250zł - http://www.agito.pl/mysz-roccat-kone-pure-64-679779.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=679779

Zostaje Ci 350zł na słuchawki, polecam zapoznać się z http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/ a od siebie polecam pionerki z linku. 

/ przy takim budżecie tylko klawiatura mechaniczna ew. wydać 250zł-300zł na słuchawki i dokupić sobie podkładkę pod gryzonia

Lecz myszkę już mam i dobrze się sprawuje. Poszukuję mikrofonu osobno(pojemnościowego) niż słuchawki, nie myszki ;]

A klawiaturka dobra ;p

Kartyday_eune_51_5_logo.png

Opublikowano

SORRY xD jestem głupi, boli mnie głowa i nie myślę za trzeźwo fakt teraz widze SŁUCHAWKi, MIKROFON i KLAWIATURE xD wybacz, zaraz coś poszukam dokładnie 

Dzięki.

Dawno się tym nie interesowałem i nie wiem co jest teraz dobre na rynku ;]

Kartyday_eune_51_5_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...