Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CS:GO- Czy gra z mm się gdzieś zapisuje?


KraszxYT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Czy jak gram mm (Nie włączając recorda)to czy moja gra się gdzieś zapisze (Demko). Czy na serwerach od valve jest coś w stylu hltv ?? 

  • 2 lata później...
Opublikowano

Zakładka w menu Oglądaj > Twoje mecze. Znajdziesz tam kilka ostatnich meczy, możesz je pobrać naciskając na nie, a potem odtworzyć z zakładki Oglądaj > Pobrane. Demka znajdziesz w /csgo/replays.

a czy da się ten plik .dem zmienić na mp4 zwykłe ?

Opublikowano

 

Zakładka w menu Oglądaj > Twoje mecze. Znajdziesz tam kilka ostatnich meczy, możesz je pobrać naciskając na nie, a potem odtworzyć z zakładki Oglądaj > Pobrane. Demka znajdziesz w /csgo/replays.

a czy da się ten plik .dem zmienić na mp4 zwykłe ?

 

 

Odtwarzasz powtórkę i nagrywasz ją jakimś programem i masz. 

Opublikowano

 

Zakładka w menu Oglądaj > Twoje mecze. Znajdziesz tam kilka ostatnich meczy, możesz je pobrać naciskając na nie, a potem odtworzyć z zakładki Oglądaj > Pobrane. Demka znajdziesz w /csgo/replays.

a czy da się ten plik .dem zmienić na mp4 zwykłe ?

 

Do mp4 nie wiem, czy się da, ale łap poradnik jak do Avi przekonwertować :)

 

http://www.ryadel.com/en/csgo-how-to-convert-csgo-demo-to-avi-files/

Opublikowano

 

 

Zakładka w menu Oglądaj > Twoje mecze. Znajdziesz tam kilka ostatnich meczy, możesz je pobrać naciskając na nie, a potem odtworzyć z zakładki Oglądaj > Pobrane. Demka znajdziesz w /csgo/replays.

a czy da się ten plik .dem zmienić na mp4 zwykłe ?

 

Do mp4 nie wiem, czy się da, ale łap poradnik jak do Avi przekonwertować :)

 

http://www.ryadel.com/en/csgo-how-to-convert-csgo-demo-to-avi-files/

 

A to avi to co jest? Z avi na mp4 się da?

Opublikowano

 

A to avi to co jest? Z avi na mp4 się da?

 

 

Tak da się, tylko musisz ten plik wyrenderować. Avi jest ogólnie lepsze jakościowo, ale Yt chyba go nie obsługuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...