Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][DISS] Nakou vs Pan Jabłko


Mistrz Nakou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chciałbyś mnie tu dziś zniszczyć? Lepiej szmato zmień ton

Ja jestem niezniszczalny jak Sylvester Stallone

Umarł król, niech żyje król, żart, przecież wcale nie umarłem

Jestem chujem, bawisz mnie tak, jak jebane dzieci z downem 

Wspomniałem o tobie w jednym tekście, plan nie wziął w łeb

To było prowo, teraz lecisz jak tupolew

Biedny, mały, bezbronny mistrzunio, z ciągłym bólem dupy 

Nie chciałaby Cię bronić nawet matka Teresa z Kalkuty

Co to w ogóle za temat, no kurwa, chuj ci w dupe?

Wolałbym raczej wziąć się za Dżoane Krupe 

Masz się za jakąś gwiazdę, coś tam piszesz, ale sorry

jesteś jak Gal, bo dla większości anonim

Wykreślam Cię z kronik, czas zrobić trochę miejsca

Piszesz tak, że wyczuwam zakompleksionego wieprza 

"kurwo", "chuj ci w dupe", może zaraz "twoja stara"?

Taki chłam, że czuję się jakbym dissował Lajkajkłana

"Zapraszam do tanga", "pozamiatam", "zniszczę Cię"

Wersy, których nie powstydziłby się sam Bonus BGC

Mam nietypowy styl, jak KęKę, pozostaję sobą 

Ty jesteś trochę jak Eldo, bo serio z pustą głową 

Obalam dziś pseudo mistrza, sam prawdziwym zostaję

A skoro tak bardzo chciałeś, to chuj ci w dupe pedale

 

 

Po cichu liczę, że twój diss, to nie będzie zwykłe odbijanie piłeczki. Wiem, że miałeś wstawić pierwszy, ale mogę jutro nie mieć czasu żeby dostać się na forum, więc wrzucam teraz, żeby nie przedłużać w razie czego :)

Opublikowano

Jesteś tutaj tylko pionkiem moje wersy są wygrane,

więc nie będę się pierdolił i od razu zbijam dame.

Siejesz leszczu lament, sapiesz się do każdego

Wszystko wskazuje na to że muszę Cię nauczyć kultury kolego.

Nazwałem Cię kolegom ale tylko w przenośni

Masz fajną dupe nawet sam Trynkiewicz by pozazdrościł.

Nie wiem czy to sen czy od rana mam schizę,

widzę Cię jak po tym wersie zmieniasz się z jabłka w ogryzek

Wchodze tutaj jak spider, łaki odlatują na boki

nawet poziom moim podeszw jest dla Ciebie za wysoki

To jak domy i bloki ja tu jestem skajtałerem (SkyTower)

a Ty jednopiętrowcu co najwyżej zerem.

Tekst oblany pańczami jak brzegi Afryki

To już na tyle, pamiętaj że jesteś nikim.

 

 

* Sky Tower - najwyższy budynek w Polsce (212 m) znajduje się we Wrocławiu :)

 

 

Przepraszam że tak długo nie wstawiłem teksty ale miałem problemy zdrowotne i musiałem się leczyć ziołami własnej produkcji :D

Opublikowano

Jablo, Leszczu Wiesz, Ze Nie Umiesz Rapowac...?

Przy Naszych Dissach To Ty Pizdo Mozesz Sie Masturbowac

Bo Taka Piekna Ta Muzyka Kurwa Jest, Chyba Juz Nie Masz Watpienia Kto Tu Best Of The Best...

Rozumiem Man, Ze Bedziesz Tu Zaraz Wkurwiony, Ze Sie Wcinam Lecz Nadal Nie Jestem Znienawidzony...

Rozumiem, Ze Masz Laske Ziom Tylko Na Tapecie

I, Ze Seks Uprawiasz Na Tablecie Kurwa W Toalecie

Wez Wyloguj Sie Z Mpc I Kurwo Nie Wracaj...

Wez Swego Brata I Kurwa Wez Mu Cycki Tu Macaj

Nie Rozumiem Chuju Co Masz Kurwa Do Downow

Czyli Do Tych Kurwa Twoich Wszystkich Pseudo Ziomblow

Chuj Z Ta Twoja Jebana Pseudo Gatka

Pewnie Za Pieniadze Przespalbys Sie Z Wlasna Matka...

Myslisz O Propsach...?

Mam Je Od Weteranow...

Myslisz O Hajsie...?

Nie Jestem Handlarzem Gramow...

A Wiec Wez Kurwo Zrozum, My To Nie Ty

Ty Jestes 2Licowy A My Rozkurwiamy Rym...

 

~Diss

~Pozdro Dla Prawilnych

 

Pomogłem...?

 

Jeśli Tak Daj Like... ;)

Pozdrawiam... :D

Opublikowano

Jesteście tacy chujowi że się czytać nie chce (nakou i ten pizdek z pl) opierdoli was 13latka w dissie. Cienka pizda dużo mamrocząca o koronie a jaj nie ma żeby składać wersy. Wypierdalaj kaleczyć rap gdzie indziej marny grajku. Znalazł się pan i władca, najwyżej sięgasz liżąc czyjeś jajka. WYPIERDALAJ LESZCZU ;) Głos na Jabko, nawet nie musiał tekstu pisać bo ten pajac napisał autodiss...

Opublikowano

O Chuj Idz Gdzie Indziej Se Wiersze Opowiadac Bo Ja Nawet Nie Wiem Co To Bylo... o.O

Pomogłem...?

 

Jeśli Tak Daj Like... ;)

Pozdrawiam... :D

Gość Majoreq.
Opublikowano

Soczek Jabłkowy

 

( Głos na @Pan Jabłko )

Opublikowano

hał hał.. miał miał..

coś Ty kurwa chciał ?

..chciałem ja wpierdolić jabłko

..i przespać się z Removera matką

wpierdoliłem już koszyk ale es-3-igrek o jeszcze prosi

bla bla bla

...

...

...

the end

 

 

60924378027861480034.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...