Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytania dotyczące postawienia serwera dedykowanego


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam w planie założenie serwera Dedykowanego metin2, jednak, że do tej pory stawiałem tylko Serwery na Hamachi...


Ostatnio zrobiliśmy dokładnie dopracowany Serwer na "Hamachi" ale nie wiemy dalej czy:


 


 


-można go postawić na dedyku?;


- jak?;


- za ile?;


- na ile graczy jakie parametry?;


- znacie jakiś hosting dobry do tego?;


- jakie są potrzebne programy do tego? (czy jest jakiś panel na stronce)??


 


 


Proszę o szybką pomoc!

Opublikowano

-można go postawić na dedyku?; @Normalnie wykupujesz dedyka instalujesz porty liby wgrywasz pliki i juz 


- jak?;


- za ile?; @ to juz zalezy od was ile mozecie na to wylozyc za 600zl mozesz miec juz 4 serwery na 1 dedyku 


- na ile graczy jakie parametry?; 


- znacie jakiś hosting dobry do tego?; @ ovh 


- jakie są potrzebne programy do tego? (czy jest jakiś panel na stronce)?? @ to co do hamachi putty winscp navicat 

Opublikowano

 

Witam, mam w planie założenie serwera Dedykowanego metin2, jednak, że do tej pory stawiałem tylko Serwery na Hamachi...

Ostatnio zrobiliśmy dokładnie dopracowany Serwer na "Hamachi" ale nie wiemy dalej czy:

 

 

-można go postawić na dedyku?;

- jak?;

- za ile?;

- na ile graczy jakie parametry?;

- znacie jakiś hosting dobry do tego?;

- jakie są potrzebne programy do tego? (czy jest jakiś panel na stronce)??

 

 

Proszę o szybką pomoc!

 

 

 

1. Tak można

2. Emmm sam nie wiem :D

3. To zależy na ile graczy itp.

4. Ten http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/hosting/2014-HOST-32.xml#opcje uciągnie spokojnie 2k bez żadnych problemów :)

5. OVH np. ten http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/hosting/2014-HOST-32.xml#opcje

6. Uzyskałeś odpowiedź :)

Opublikowano

ile kosztowało by na 1000 graczy mniejwięcej ?

 

Poszukaj sobie na OVH jakiegoś tańszego serwera tylko musi mieć FreeBSD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...