Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić napis z "Proces Logowania Trwa" na... zobacz więcej.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak.
 

1. Rozpakuj plik locale za pomocą File Archivera.
2. Wejdź w rozpakowany plik. (locale -> pl lub locale -> eth <u mnie jest eth> )
3. Wejdź w plik locale_game.txt

4. Kliknij CTRL+F i wpisz np. (zostaniesz połączony z serwerem) i zmień na swój tekst.
5. Zapisz.

6. Spakuj plik spowrotem.

7.Wrzuć do clienta.

Opublikowano

Więc tak.

 

1. Rozpakuj plik locale za pomocą File Archivera.

2. Wejdź w rozpakowany plik. (locale -> pl lub locale -> eth <u mnie jest eth> )

3. Wejdź w plik locale_game.txt

4. Kliknij CTRL+F i wpisz np. (zostaniesz połączony z serwerem) i zmień na swój tekst.

5. Zapisz.

6. Spakuj plik spowrotem.

7.Wrzuć do clienta.

mu chodzi o "wylogowanie nastapi za 5 sekund" to nie jest po stronie klienta tylko serwera w sciezce /usr/home/derin/share/locale/germany/locale_string.txt

Opublikowano

mu chodzi o "wylogowanie nastapi za 5 sekund" to nie jest po stronie klienta tylko serwera w sciezce /usr/home/derin/share/locale/germany/locale_string.txt

Super :) Dziękuję :p

Jest "Lubie To"

i Temat do zamknięcia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...