Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po włączeniu Minecraft nie mam obrazu.


citaek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale co się dokładnie dzieje? Jeśli załączysz mc i włączy si się okienko z czarnym ekranem, to pewnie instalowałeś jakiegoś moda i nie usunąłeś folderu Meta-Inf z pliku minecraft.jar

Opublikowano

A próbowałeś restart kompa, może komputer jest obciążony. Jaki masz procesor, ile ram'u. Proponowałbym też reinstal javy.

Opublikowano

kompa mam w porządku,mc przestało działać po tym jak wziąłem kompa z naprawy i tam mi trochę pousuwali jakichś niepotrzebnych plików itp. itd. i od tamtej pory tak mam

 

procesor: intel core 2 quad cpu     q6600   2,4Ghz

ram: 3gb

http://www.mpcforum.pl/topic/1378517-kraina-sniegu/?p=11707642

 

Chcesz zobaczyć postępy/wejść na serwer ? Napisz na PW !

Opublikowano

wszyscy to chyba mają

No nie wszyscy, ja bym powiedział nawet, że niewiele.

A reinstalowałeś minecrafta po powrocie komputera z naprawy? najlepiej usunąć cały .minecraft i update'ować

Opublikowano

No to trochę trudna sprawa :( Ja osobiście nie mam karty graficznej poza tą wbudowaną w płytę główną, i wszystko ładnie śmiga. a system jak masz? Win7 czy Vista, ja jak kiedyś grałem na Viście to miałem problemy z grafiką grach. Spróbuj jeszcze zaktualizować sterowniki do karty graficznej (ręcznie) ze strony producenta,

Opublikowano

Jeżeli masz taki błąd to pobierz ten program, który ma nazwę Slim Drivers. Tu masz linka: http://www.dobreprogramy.pl/SlimDrivers,Program,Windows,25819.html

 

Wykrywa sterowniki, które wymagają aktualizacji lub ich nie ma.

Zaktualizowałem wszystko i nic nie pomogło.

 

No to trochę trudna sprawa :( Ja osobiście nie mam karty graficznej poza tą wbudowaną w płytę główną, i wszystko ładnie śmiga. a system jak masz? Win7 czy Vista, ja jak kiedyś grałem na Viście to miałem problemy z grafiką grach. Spróbuj jeszcze zaktualizować sterowniki do karty graficznej (ręcznie) ze strony producenta,

Mam windows Vista home premium

http://www.mpcforum.pl/topic/1378517-kraina-sniegu/?p=11707642

 

Chcesz zobaczyć postępy/wejść na serwer ? Napisz na PW !

Opublikowano

Masz zainstalowaną jave? 

Ja chyba miałem kiedyś taki problem, po pobraniu wszystko działało, nie wiem jak będzie u Ciebie.

Opublikowano

Javę mam najnowszą i netFrameworka też

@Edit Dorzucam też logi z ostatniego włączenia:

 

[16:57:00] [main/INFO]: Setting user: Nick
[16:57:00] [main/INFO]: (Session ID is token:-:sessionId)
[16:57:00] [Client thread/INFO]: LWJGL Version: 2.9.1
[16:57:01] [Client thread/INFO]: Reloading ResourceManager: Default
[16:57:02] [sound Library Loader/INFO]: Sound engine started
[16:57:02] [Client thread/INFO]: Created: 512x256 textures/blocks-atlas
[16:57:02] [Client thread/INFO]: Created: 256x256 textures/items-atlas
[16:57:03] [MCO Availability Checker #1/ERROR]: Couldn't connect to Realms
[16:58:10] [Client thread/INFO]: Stopping!

http://www.mpcforum.pl/topic/1378517-kraina-sniegu/?p=11707642

 

Chcesz zobaczyć postępy/wejść na serwer ? Napisz na PW !

Opublikowano

 

 

[16:57:03] [MCO Availability Checker #1/ERROR]: Couldn't connect to Realms

hmm, dziwne

nie masz żadnych zapór sieciowych, etc.?

Member | Mentor Minecraft

nothing else.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...