Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cabal 2 - Nadchodzi czas na Anglojęzyczną Wersję!


ThruDju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Miał być wielki, next-genowy MMORPG, godny następca kultowego już chyba MMORPG’a, ale coś chyba nie pykło. Półtora roku po koreańskiej premierze, CABAL’owi 2 zostanie już tylko jeden serwer.

 

content_merge.png?1401697197

Sprawa jest prosta. Głównym, choć nieoficjalnym powodem jest brak graczy. A jak nie ma graczy, trzeba łączyć serwery, aby zapewnić jeszcze w miarę optymalną zabawę.

I czas chyba na anglojęzyczną wersję, która zawsze była ratunkiem dla upadających tam (tam = w Azji) tytułów.

 

guru

 

 

Źródło: http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/A-CABAL-owi-2-zosta%C5%82-ju%C5%BC-tylko-jeden-serwer-Chyba-czas-najwy%C5%BCszy-na-angloj%C4%99zyczn%C4%85-wersj%C4%99

 

 

 

 

 

Nie jestem autorem powyższego newsa.

Opublikowano

Ehhh po obejrzeniu gameplay'ów to nie ten sam mmorpg. Stary Cabal miał taką "twardą grafikę" i jak dla mnie mroczny klimat. Ten obecny Cabal 2 to jak dla mnie skopiowany Aion...

Opublikowano

Zwazywszy na fakty ze cabal wyszedl 1,5 roku temu... powiem szczerze...

1. Primo: nie wierze ze zmienia jezyk i wypuszcza. Bo to nie realne by takie wielka firma tyle czasu tlumaczyla gre. Co zwiastuje duze rozwiniecie.

2. Promo: i dla mnie najwazniejsze. Tworcy mowia ze to ma byc przelom pulki tripe-A.

A czy azjatycka wersja nia jest? Umywa sie do nich. To zwiastuje takze dla mnie duzy rozwoj.

3. I ostatnie primo.Jezeli zamkneli pomoc heroes-owi oraz mowia ze cale sily poswiecajac na cabala2 to czy pierwsze 2 prima nie nabieraja sensu? Rok nic nie robic w pol roku wielka firma tlumaczyc gre i to co wyszlo w Azji nazwac AAA????

Moj wnioseK: Nein!!!! Niet!!!! Nie!!!! No!!!!

To co wyszlo w azji moim zdaniem to taka wczesna beta. Sprawdzenie jak chodzi gra w silniku CE3 jak wyglada optymalizacja jak sie gra czego brakuje!!! Jasne... to po co wypuszczali w Azji...

Szczerze? Sam nie wiem.

Moze by na globalu z nich $ wyciagnac? Moze potrzebowali wczesniej $ to dali zoltym przyjaciolom niedorobe. Nie wiem. Swindel z tym. Ale spodzewam sie na prawde gry 3AAA.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wiadomo moze juz cos na ten temat? bo nic nie moge znalezc na necie... 

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

Opublikowano

Proszę bardzo :)

http://www.estgames.com/en

Ale zapewne będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

O! Właśnie miałam pytać czy ktoś cokolwiek wie konkretnego :P Faktycznie obawiam się, że sobie poczekamy. Niedługo to czekanie straci rację bytu, bo zdążą wyjść inne tytuły. Ile można oczekiwać tego C2... Mowa o tym była już od lat i tylko przedłużają terminy.

#don't care

Opublikowano

Coming Soon! Już w sierpniu... 2048 roku! :D

Ciekawe czy dostaniemy wszystkie update'y na start, czy będzie jak na Cabalu jest teraz, że w Korei mają chyba ep11 czy ep12, a na EU ciągle jest bodajże ep9.

W sumie nie powinni się tak ociągać. Pliki serwerowe mają, więc pozostaje tylko zrobić tłumaczenie, zrobić stronę, ogarnąć serwery/licencje, zabezpieczyć wszystko, przetestować i dać ludziom pograć ;_; A tu w Korei Cabal II już prawie 3 lata stoi, jeśli się nie mylę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...