Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy podczas uśpienia/hibernacji komputera można pobierać?


sebus9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Np: na origin,steam ?

 

Lub jest jakiś sposób aby podczas pobierania komputer cały czas nie "chodził"

Bo mam strasznie głośne chłodzenie a chciałbym poierać w nocy.

Opublikowano

Podczas uśpienia, procesy komputera zatrzymują się, nie działają torrenty, jeśli pobierasz, filmy się nie ładują, po prostu wszystko stopuje. Nie da się inaczej pobierać niż przy odpalonym komputerze. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Hibernacja, polega na zapisaniu pamięci(stanu w którym aktualnie się znajdujesz), na dysk, a potem wczytanie z dysku do pamięci.

Uśpienie to wyłączenie większości podzespołów i podtrzymanie napięcia na pamięciach, aby nie znikła.

Oba te stany ogółem, działają jakbyś wyłączył komputer.

 

@down

przecież wytłumaczyłem, że działają "jak". także z pobierania nici.

Opublikowano

 

Oba te stany ogółem, działają jakbyś wyłączył komputer.

Właśnie, że nie działają jak wyłączenie komputera. Po to są zrobione by działały w inny sposób.

W każdym jeśli coś pobierasz komputer musi być włączony normalnie, bez hibernacji, uśpienia, wylączania dysków itc. Możesz jedynie odłączyć monitor, klawiature, mysz :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...