Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Lajk za poradnik.


SebuśPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co wy na to by w miejscach przeznaczonych na poradniki(działach) dla autora tematu dodać opcje że treść tematu jest widoczna po oddaniu mu lajka?
Widziałem już taki system na kilku forach i fajnie się sprawdza, jest to korzyść dla obu stron.

 

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

"Jesteśmy by pomagać", a nie by dawać sobie puste, nic znaczące "lajki"... wielkie, ale to wielkie NIE.

Tu chodzi o to by coś miał z tego autor poradnika, w końcu się napracował.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

A jeżeli zamiast poradnika byłby np. warez? Bez oddania lajka nikt by o tym nie wiedział. Gdyby moderatorzy widzieli treść poradnika bez oddania lajka, to zaraz byłby bunty.

Opublikowano

Tu chodzi o to by coś miał z tego autor poradnika, w końcu się napracował.

"Coś"? Za np. 2 godz. roboty 1 like. Bezsens.

Nie.

Opublikowano

A jeżeli zamiast poradnika byłby np. warez? Bez oddania lajka nikt by o tym nie wiedział. Gdyby moderatorzy widzieli treść poradnika bez oddania lajka, to zaraz byłby bunty.

Oczywiste że mod+ widziałby temat.

 

"Coś"? Za np. 2 godz. roboty 1 like. Bezsens.

Nie.

A teraz nie dostaje nic i poradniki nawet goście mogą czytać ;x

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

A jeżeli zamiast poradnika byłby np. warez? Bez oddania lajka nikt by o tym nie wiedział. Gdyby moderatorzy widzieli treść poradnika bez oddania lajka, to zaraz byłby bunty.

1394047278-U990178.png

Opublikowano

MPCForum jest po to, żeby pomagać, a nie zmuszać do rejestracji i prosić o pustego lajka. Jeżeli ktoś zauważy, że poradnik jest dobry i przydatny, nagrodzi Cię sam lajkiem.

 

Nienawidzę takiego 'zmuszania' jestem na duże NIE.


k4L2ZMS.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...