Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] Nowy dzial - osu!


Fizaraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aż dziwne, jakieś 5 razy przeglądałem ten temat, ale nie wyraziłem opinii,

 

Oczywiście tak!

Od razu proponuje dać w nim Sajjukowi moda, z tego co na turnieju widziałem, zgłosiło się 48 osób, co aż taką złą liczbą nie jest (Jest wiele działów gdzie po 10 osób wchodzi)

 

W dziale możnaby dawać np. swoje ulubione mapy, jakieś strategie itp

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Opinie są podzielone, ale co szkodzi dodać jako dział testowy, gra jest dużo popularniejsza niż niektóre tutaj.

Opublikowano

Jako dział testowy. Miliardy piosenek i graczy jednak o czymś świadczą ;)

Opublikowano

Jestem na tak! :D

Sam chciałem utworzyć taką propozycje działu.

Sam gram, więc jakby szukać moderatora do działu to mogę pomóc. ;)

Opublikowano

100% Na tak, bardzo fajna gra, zasługuje na swój dział.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Jak w to się niby gra? ;__;

Jak ja mam ci to wytłumaczyć? Nagrać kolejny film? xD W podstawowym trybie najeżdżasz na kółka i klikasz w nie. Im większa trudność tym szybciej one pojawiają się i szybciej musisz w nie kliknąć :P 

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Jak w to się niby gra? ;__;

Klika się w kółka pod rytm muzyki, w owej grze przede wszystkim ćwiczy się refleks. To jest tryb osu, są też inne. Gra z wyglądu może wydawać się nieciekawa jak ktoś nie grał.

Pomógłbym w rozwoju działu, jeżeli byłaby taka potrzeba.

Opublikowano

Klika się w kółka pod rytm muzyki, w owej grze przede wszystkim ćwiczy się refleks. To jest tryb osu, są też inne. Gra z wyglądu może wydawać się nieciekawa jak ktoś nie grał.

Pomógłbym w rozwoju działu, jeżeli byłaby taka potrzeba.

Masz za słaby rank xD 133k ;-;

 

@Lord Makin spróbuj sam w to zagrać ;D Może ciebie wciągnąć tak samo jak mnie, że świata teraz nie widzę, tylko kółka ;-;

4770714280454741315510.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...