Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Zapowiedź | AlmeriaMu | S4EP6 | Exp 300x | Drop 40 %


AlmeriaMu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie itemy z boxow heartow i medali?> i czy zrobisz forum serwera bo nie mamy gdzie reportowac bledow i bugow

Forum sie zajme po starcie. upne tylko i bedzie gotowe ;)

 

FireCracker & Hear of love
Sety:
Bronze
Scale
pad
Bone
Leather
vine
silk violent
Red Wing
itd
Staffy i swordy
 
Silver Medal
Plate
Brass
Dragon
Storm Crow
Wind
Spirit
Guardian
Adamatine
Acient
Swordy i staffy
itd 
 
wszystko +2  +3
  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czyli nie ma gold medali i itemkow +7+8+9 :( szkoda zawsze byla zabawa w skladaniu setow a tak to sie nie oplaca podnosic bo lepsze itemy z ziemi beda

Opublikowano

czyli nie ma gold medali i itemkow +7+8+9 :( szkoda zawsze byla zabawa w skladaniu setow a tak to sie nie oplaca podnosic bo lepsze itemy z ziemi beda

są ale w innych wypadajkach 

Opublikowano

czyli nie ma gold medali i itemkow +7+8+9 :( szkoda zawsze byla zabawa w skladaniu setow a tak to sie nie oplaca podnosic bo lepsze itemy z ziemi beda

 

Gold medale sa i itemy dropia do max +9 z silver madali max +7 itp

 

Spoty po 5 mobów? W startowych mapach są?

 

sa po 8 mobow i sa spoty ukryte co maja max 10mobow.

Opublikowano

inny szablon i wiecej opcji...cos nie tak?

Teraz elegancko wszystko widac co i jak ile ludzi sie zajerejstowalo i.t.p

tylko troszke muli www. ;c

Opublikowano

Almeria na głównej pisz w dwóch językach. będzie dużo zagranicznych graczy i nie wiedzą OCB :P

Opublikowano

Po co nam zagraniczni gracze? Tylko strona muli ;p Dawać patcha i odliczamy

co,masz problem z angielskim? jak grają różne narodowości zawsze jest ciekawiej. każdy gra inaczej, poza tym wtedy jest lepsza rywalizacja pomiędzy gildiami...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...