Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer sfgame i skonfigurować pod ct8.pl


mateuszwoz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No niestety ja również mam problemy z czarnym ekranem:

 

 

Mam problem, po wgraniu mam takie coś:

 

ae957cfe22c32bedafb47ee70a48edfc.png

 

 

Zastosowałem się do rady zmiany linijki kodu w client_cfg, aczkolwiek nic nie pomaga. Kod: http://pastebin.com/CwzeCaQx - dodam, że localhost:81, bo używam wampserver'a na porcie 81.

76561198008004488.png

Opublikowano

Mam to samo co PAN @Ouii

rozwiązane 7 linijka musi wyglądać tak:

7	localhost

lecz nie tworzy się konto mogę klikać "ok" do końca świata i nic... bazę danych wgrałem więc to nie ma sensu tam szukać.

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gdy chce importowac sfgame.sql to wyskakuje mi

Błąd

SQL query:

 


--
-- Databáze: `d48017_rabus`
--

-- --------------------------------------------------------

--
-- Struktura tabulky `guilds`
--

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `guilds` (
`guild_id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT,
`name` tinytext NOT NULL,
`description` text NOT NULL,
`leader_id` int(11) NOT NULL,
`honor` int(11) NOT NULL DEFAULT '100',
`silver` bigint(20) NOT NULL DEFAULT '10000',
`mushroom` int(11) NOT NULL DEFAULT '5000',
`fortress` smallint(6) NOT NULL DEFAULT '10',
`treasure` smallint(6) NOT NULL DEFAULT '0',
`instructor` smallint(6) NOT NULL DEFAULT '0',
`dung` tinyint(4) NOT NULL DEFAULT '0',
PRIMARY KEY (`guild_id`)
) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=latin1 AUTO_INCREMENT=22 ;

 

MySQL zwrócił komunikat: dot.gif

#1046 - No database selected 

 

POMOCY

Like it +

 
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podajcie poprawne pliki bo te co podaliście nwm gdzie mam tą nazwe strony wpisać itp. bo tam takich linijek nie ma w których by pisało twojastrona.pl.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam!

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak popranie skonfigurować client.cfg ale tylko ta cześć gdzie trzeba podać nazwę bazy, użytkownika i hasło? :D Bo ja już próbowałem wiele razy i mi nie wychodziło. Z góry dziękuje :D

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...