Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić A'la koło z Creeperów!


MFGPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak więc bierzemy się do roboty.Koło na końcu powinno wyglądać tak: post-1172757-0-38561900-1401624183_thumb.png

Na początku musimy zrobić komorę dla Creeperów 3x3, w środku musi być pusto.post-1172757-0-91752700-1401624258_thumb.png

Potem musimy zrobić miejsce na redstonowy zegar. To można robić we własnym zakresie, u mnie wygląda to tak:

post-1172757-0-22892600-1401624413_thumb.png

 

Następnie robimy mechanizm, umieszczając dispenser jako sufit komory, dziurą wystrzeliwującą do dołu.
post-1172757-0-41165500-1401624525_thumb.png

 

na pozostałym bloku (u mnie stone) kładziemy pochodnie i szybko niszczymy, by mechanizm zaczął działać.

post-1172757-0-96423800-1401624784_thumb.png

 

Następnie do dispensera wrzucamy jajka creepera i obserwujemy rozwój koła:

post-1172757-0-46798000-1401624681_thumb.png

I to tyle!

 

100/200/300/400/500/600/700/800/900/1000

Opublikowano

Moim zdaniem jest to bezsensowne, do czego to miało by pomóc/służyć? Dla ozdoby? 

Opublikowano

Chociażby, to już nie mój interes kto do czego to wykorzysta, ja tylko pokazuje że coś takiego jest.

100/200/300/400/500/600/700/800/900/1000

Opublikowano

Poradnik nie jest raczej potrzebny. Ale liczą się dobre chęci  :) .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________

 

QuartzCraft.ench.pl survival+gildie

 

______________________________________

Opublikowano

no zespawnij sobie 50000 potworow i dziw sie potem czemu masz 20 fps..

Do takiego czegoś starczy spokojnie 30 creeperków.

100/200/300/400/500/600/700/800/900/1000

Opublikowano

Było, było, było ...

Już każdy wiem jak to zrobic, więc nie zasyfiaj forum

 

Jednak pordanik jako poradnik spoko, są ss'y, omówione.

Opublikowano

no no żeś sie postarał ... ale jest to o kant dupy rozbić ,

- moby jeśli ich czymś nie blokniesz po prostu spierdolą i będziesz miał g" nie kułeczko

- kółeczko można zobaczyć tylko od dołu

- lagi

- te kółeczko ZYJE

- czasami może się zdarzyć bug (głownie na serwerach) że mob'y będą lewitować poza ich prawdziwym pobytem <może jest już to poprawione nie wiem>

 

. lepiej chyba wgrać paczkę zasobów z okrągłymi bryłami / lub zrobić to ze spawnerów.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...