Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AutoKopanie bez odłączenia sprzętu/dodatkowego oprogramowania


Swiezu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim! Dzisiaj chciałbym się z wami podzielić dosyć ciekawą sztuczkę.
Niby nic, ale może komuś się przyda ^^
Tak więc, bez zbędnego gadania, zapraszam do mini-poradnika


 

 

 

 

- Auto-Kopanie -

Pierwszym krokiem będzie zmiana naszego klawiszu kopania z przycisku myszy na klawisz klawiatury.
Na potrzeby poradnika, ja sobie go zmienię na klawisz "z".
3lfobo.jpg

 

 

Następnym krokiem będzie wejście po prostu do gry i rozpoczynamy kopanie naszym klawiszem na stone'niarkach.
Podczas trzymania danego klawisza klikamy F11.
Magia? nie ;p Kopiemy!

Minusem tego jest to, że nie możemy zmienić aktywnego okna w naszym systemie.


Jeśli było, przepraszam.

Jeśli masz zamiar napisać że do dupy, było, wyłudzam like'i... daruj sobie. Nawet jak komuś się przyda, nie chcę tego like'a. Niech ma radochę z auto-kopania jeśli nie wiedział

 


 

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano


Może chyba być też (" Y "),ale nie jestem pewien.
Dobry tut dla nie znających bugów w Minecraft! :)

Opublikowano

Dziękuję :)
Teoretycznie, może być każdy - oby był to przycisk klawiatury.

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Przydatne, ja zwykle stawiałem coś na przycisku

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

Są lepsze sposoby, ale jak ktoś wychodzi z domu, czy coś, to może być.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Są, jak komuś się chce bawić kablami albo logać podczas sprawdzania ;)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Poradnik fajny, ale znam szybszy spośób na takie coś ;)


1. Zainstalować sobie huzuni


lub


Na myszki bezprzewodowe:


Trzymaj LPM i w tym czasie wyłącz myszkę. Jak się wyłączy postać w MC nadal będzie kopać.


Na myszki z kablem:


Tak samo, trzymaj LPM i w tym czasie odłącz myszkę od komputera.


 


Opublikowano

 

 

AutoKopanie bez odłączenia sprzętu

Hah :D Chyba pierwszy napisałem komuś trick z odłączaniem myszy :D Widać ludzie szybko nabyli tą wiedzę ;)

Opublikowano

 

1. Zainstalować sobie huzuni

Wszystko fajnie, a na sprawdzeniu logasz i przy okazji machasz na pożegnanie ^^

 

2ga opcja to prawie to samo, co w przypadku odłączenia myszy...

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

 

 

Minusem tego jest to, że nie możemy zmienić aktywnego okna w naszym systemie.

 

 

Wystarczy, że wejdziemy w folder z zainstalowanym minecraftem (dla windowsa, %APPDATA%/Roaming/.mnecraft) i przejdziemy do edycji pliku "options.txt".

Następnie znajdujemy linijke: "pauseOnLostFocus:true" i zmieniamy "true" na "false" tak by nasza linijka wygladala tak:

"pauseOnLostFocus:false"

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

Czemu niby nie może być na myszce ?
Ja trzymam lpm i w tym czasie klikam f11 po czym puszczam lpm i gotowe.. kopie samo
 

A jak ktoś chce robić w tym czasie coś innego wystarczy zrobić to co @Ashcan i to samo co ja napisałem po czym kliknąć alt + tab i mamy inne okno a w tym czasie nam samo kopie.. ale filozofia..

zpot.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Swiezu super poradnik, robiłem jak ty bindowałem na Enter i kładem na to coś ciężkiego, ale z twoją pomocą będę teraz robić inaczej, i na stoniarkach na hardkorze będę się bugował. Dzięki, masz lajka chłopie :D

 

Pozdrawiam ;)

sygnaturka.png
Opublikowano

Dzieki, przyda się na serwery gdzie drop jest odrazu do eq. :3

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

Spoko


 


Ja kładę coś na mysz i wciskam czyms shift i kopiemy :D


                                                                                         


post-1171398-0-20996200-1405711681.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...