Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z minecraftem - włącza mi się menu co chwilę.


blondyn135

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim gdy wbijam sobie na serwer (multiplayer) lub na singleplayer gram przez chwile i co jakieś 1 min włącza mi się menu tak jakbym naciskał klawisz esc a on nie jest wciśnięty wie ktoś jak można to naprawić?

Opublikowano

Spróbuj usunąć zawartość folderu .minecraft, zaktualizować wszystkie sterowniki (Jave również) i może wtedy zadziała.

Opublikowano

A jeżeli grasz w inne gry na pełnym ekranie to czy co jakiś czas wywala Cię do Windows?

Pomogłem? Liczę na LIKE :D

  

Opublikowano

Spróbuj reinstal, pierwszy raz taki błąd widzę :D

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

Luxarpl tak np gdy gram w csa 1.6 to się minimalizuje do windowsa mam 7 jak coś co chwilę i się grać nie da

 

Aziankev to nie troll nie miałbym po co

Opublikowano

1 raz taki błąd widzę :D a może nas trolujesz?? ^^

sam się trollujesz...

 

Cześć wszystkim gdy wbijam sobie na serwer (multiplayer) lub na singleplayer gram przez chwile i co jakieś 1 min włącza mi się menu tak jakbym naciskał klawisz esc a on nie jest wciśnięty wie ktoś jak można to naprawić?

kiedyś miałem coś podobnego - kiedy włączałem jakąś grę na fullscreenie to po kilku minutach wywalało mnie z fullscreena, tak jakby coś *klikało poza ekranem*

Nie pamiętam jak dokładnie rozwiązałem ten problem, ale chyba w tle chodził jakiś dziwny proces, wywaliłem i było ok

Member | Mentor Minecraft

nothing else.

Opublikowano

A może masz zablokowane przyciski na klawiaturze przez co może wykonywać się jakaś kombinacja klawiszy powodująca taki efekt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...