Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot of Legends - rozwiązanie "Failed to download", "Could not find .dll file", "Program przestał działać" oraz "Jak się wylogować?"


Gość Nakamitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Failed to download

  • Wchodzimy kolejno w AppData -> Roaming -> BoL i usuwamy plik Config.xml.
  • Pobieramy łatkę.
  • Zawartość archiwum łatki przenosimy do folderu z BoLem i podmieniamy pliki.

Could not find .dll file

  • Dodajemy folder z BoLem do wyjątków w zaporze oraz antywirusie.
  • Wchodzimy kolejno w AppData -> Roaming i usuwamy folder BoL.
  • Uruchamiamy BoL'a jako administrator.

Program przestał działać

  • Wchodzimy kolejno w AppData -> Roaming i usuwamy folder BoL.

Jak się wylogować?

  • Wchodzimy w Uruchom.
  • Wpisujemy regedit.
  • Wchodzimy kolejno w HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Wow6432Node (tylko dla systemów 64-bitowych).
  • Naciskamy prawy przycisk na BoL.
  • Usuwamy.

Łatka

 

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zrobiłem WSZYSTKO co jest tu napisane I TO G**NO DALEJ NIE DZIAŁA!

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

Opublikowano

Tak, dla pewności ściągnąłem jeszcze i powtórzyłem wszystkie czynności i dalej to samo.

 

@Edit

nie mam pojęcia co się stało ale działa :v

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

Opublikowano

@up Kolego nie baw się w moderatora :D

 

PS: Mi pomogło, już wszystko działa jak należy ;)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano
  • który twoim zdaniem byłoby odpowiedniejszy, jak nie poradniki?
  • mało kto lubi oczojebne kolorki
  • linki były wygasłe, albo przedstawiały jeden sposób

1. nie pomagaj bolowcom bo nawet nei wiesz co za co odpowiada.

2. radze zapoznać się z regulaminem, ponieważ wszystkie tutoriale odnośnie programu bot of legends miały się znajdować w subforum Boty skrypty itp.

3. poradnik nie kompletny, nawet nie raczyłeś się tego poprawnie napisać.

Opublikowano

Nadal nie działa

Na pewno podmieniłeś .exe i .dll?

 

1. nie pomagaj bolowcom bo nawet nei wiesz co za co odpowiada.

2. radze zapoznać się z regulaminem, ponieważ wszystkie tutoriale odnośnie programu bot of legends miały się znajdować w subforum Boty skrypty itp.

3. poradnik nie kompletny, nawet nie raczyłeś się tego poprawnie napisać.

  1. nie rozumiem?
  2. podrzuć mi na PW owy regulamin, wszystkie dotąd poradniki były umieszczane w tym dziale
  3. czego brakuje?
Opublikowano

Nie, po prostu nie logowałeś się jeszcze nigdy do BoL'a i nie ma nic w rejestrze.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a jeżeli w %appdata% nie ma nic o bolu ?

Po prostu jeszcze nigdy nie logowałeś się do programu, więc nie zapisały się informacje o twoim koncie w rejestrze.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi nie działa jak podmienie pliki, usune rejestri, itd. nwm co mam robić. Gdy chce otworzyć Bol'a nic się nie pojawia, gdy uruchomie jeszcze raz pisze że już jest uruchominy.

Opublikowano

Mi nie działa jak podmienie pliki, usune rejestri, itd. nwm co mam robić. Gdy chce otworzyć Bol'a nic się nie pojawia, gdy uruchomie jeszcze raz pisze że już jest uruchominy.

Przy pierwszym uruchomieniu musisz poczekać dłużą chwilę.

Opublikowano

nadal nie działa ;x Mimo że czekam ok 3 minuty to po włączeniu dalej to samo...

DDoSują BoLa, pozostaje czekać.

Opublikowano

no i dobrze neich sięfrajerstwo graćnauczy a nie na bolu cisnąć .... nie rozumiem was ludzie....

To jest dział o cheatach więc jak coś ci nie pasuje to zachowaj to dla siebie.

Opublikowano

1. Co jeśli nie mam w folderze AppData tego folderu z Bolem?

 

Mam File to Download oczywiście.

 

2. Aby zadziałało musze wykonać wszystkie czynności czy tylko jedną z podanych?

Opublikowano

1. Co jeśli nie mam w folderze AppData tego folderu z Bolem?

 

Mam File to Download oczywiście.

 

2. Aby zadziałało musze wykonać wszystkie czynności czy tylko jedną z podanych?

Wystarczy, że pobierzeż łatkę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...