Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc w złożeniu komputera


darokros1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

 

chciałbym zakupić sobie nowy komputer ale są drogie i lepiej jest go złożyć samemu i chciałbym prosic o pomoc chciałbym komputer do max 1500zl pod gry piszcie i dziekuje z gory

 

pozdrawiam

Opublikowano

Ta i5 jest na 1155 a i3 na 1150 która jest wydajniejsza troszkę.

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

No, te 1500zł, stawia barierę przed i5, gdybyś miał 2k. To by było luźno :D

Mógłbyś i5-4440, i pamięci 1600mhz wziąć, wtedy to by było supcio :v

Zaraz postaram się coś skleić, moze się uda. Masz jakieś stare części? dyski cd roomy itd?

 

Ta i5 jest na 1155 a i3 na 1150 która jest wydajniejsza troszkę.

wtf, jaka i5? Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

 

 

@Edit

coś takiego by było spoko

http://screenshooter.net/5902693/duxtmbk

Opublikowano

wtf, jaka i5? Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Sorki, autor założył 2 takie same tematy i mi się pojebało.

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

No, te 1500zł, stawia barierę przed i5, gdybyś miał 2k. To by było luźno :D

Mógłbyś i5-4440, i pamięci 1600mhz wziąć, wtedy to by było supcio :v

Zaraz postaram się coś skleić, moze się uda. Masz jakieś stare części? dyski cd roomy itd?

 

wtf, jaka i5? Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

 

 

@Edit

coś takiego by było spoko

http://screenshooter.net/5902693/duxtmbk

 

 

A gdzie tam jest dysk twardy?

 

Lepiej wziąsć coś takiego:

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=76069&s=77749&s=74018&s=85773&s=78260&s=80682&s=67056&s=15240

                                                                             

Opublikowano

Teraz już nie trzeba kodować.

I po H.... na starą podstawkę jak w tej cenie może mieć nowsza.

Mój mały Głodomor : Samsung r540       Mysz:  Logitech M100         Słuchawki :  Creative fatal1ty HS-800    I'd love this set.

 

 

 

Opublikowano

Up@ Ta podstawka nie jest taka zła: ) Nie bulwersuj sie tak. A w code wstawiam bo bez,komp nie chce wysłac mi postu <ciągle pisze zapisywanie postu>

                                                                             

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...