Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Informacja w jakim dziale pisałeś


Falem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kiedyś była statystyka w której pisało w jakim dziale najwięcej się udzielałeś ja bym był za przywróceniem tego.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Szczerze nie kojarzę tego, mógłby ktoś rozjaśnić jak miałoby to wyglądać? Pod gadu/lokacją/płcią/hobby po lewej przy napisaniu posta / czy wyłącznie w profilu, jak np. czas online? Wgląd do tego miałby wyłącznie użytkownik/ czy byłoby to widoczne dla wszystkich? 

 

Sugestia ciekawa, jednak obecnie jestem neutralny.

Admin Cienia
Opublikowano

kiedyś była statystyka w której pisało w jakim dziale najwięcej się udzielałeś

Była i została usunięta, myślę że nie jest to potrzebne.

Jestem na nie.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Szczerze nie kojarzę tego, mógłby ktoś rozjaśnić jak miałoby to wyglądać? Pod gadu/lokacją/płcią/hobby po lewej przy napisaniu posta / czy wyłącznie w profilu, jak np. czas online? Wgląd do tego miałby wyłącznie użytkownik/ czy byłoby to widoczne dla wszystkich? 

 

Sugestia ciekawa, jednak obecnie jestem neutralny.

Bo jesteś randomem.

 

Była i została usunięta, myślę że nie jest to potrzebne.

Jestem na nie.

Ale teraz nie ma kierzka tylko miszczu i dziwnym sposobem takie dodatki przestały obciążać procesor.

 

 

 

Jestem na TAK z nadzieją że @Miszczu. szybko to doda :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Szczerze nie kojarzę tego, mógłby ktoś rozjaśnić jak miałoby to wyglądać? Pod gadu/lokacją/płcią/hobby po lewej przy napisaniu posta / czy wyłącznie w profilu, jak np. czas online? Wgląd do tego miałby wyłącznie użytkownik/ czy byłoby to widoczne dla wszystkich? 

 

Sugestia ciekawa, jednak obecnie jestem neutralny.

 

W profilu było widocznie coś w stylu

"Najwiecej postów(69) w.... 'Nazwa działu' "

 

 

Pewnie kieszek wyłączył, bo obciążała forum. Można by przywrócić.

Kieszek by nawet forum wylaczyl na wiecznosc, byle by maszyny nie obciazalo.

 

 

 

ofc tak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...