Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mała Pomoc Dla Tych Co Nie Lubią Ścinek W Combacie :)


mihaubtw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy gracze :) jeśli macie problemy z Combatem typu connecting to serwer i moving jak chcecie do kogoś dołączyć albo jak się wam zacina w tych miejscach to wciśnijcie najpierw "esc" potem "enter" a problem znika :) i nie trzeba restartować Combata :)

Opublikowano

spróbowałbym ale nie mam takich problemów,ciekawe czy działa..

aczkolwiek jak pojawia sie takie problemy to wypróbuje twój sposób..

Opublikowano

Drodzy gracze :) jeśli macie problemy z Combatem typu connecting to serwer i moving jak chcecie do kogoś dołączyć albo jak się wam zacina w tych miejscach to wciśnijcie najpierw "esc" potem "enter" a problem znika :) i nie trzeba restartować Combata :)

 

dzięki:)

Przydatne

Opublikowano

i tak się tnie ;/

i to jest denerwujące

a to Esc a potem Enter nic nie daje

 

moze nie potrafisz tego zrobic albo kompa masz strasznie słabego..

Opublikowano

macie moving albo connecting to serwer wciskacie escape potem enter a nie wszystko na raz :/ musi dzialac :/ wiele osob juz tego uzywa :/ dziwne zeby wam nie dzialalo...

Opublikowano

hehe chłopie nie wiem skądś wzioł te informacje ale dziala ^^ wielki pluuus ^^

Opublikowano

Dziewnki Leci Plus Kumplowi Dziala

 

 

 

 

A ja Nie Potszebuje Intel Pentium Core Two Dual 3.0 H

 

NVidia 9700 GTX 1m

 

Windows 7 64-bit

 

6G ram

 

Loncze 50+ Mega /s

CPU: AMD Phenom II X6 1100T 3.30 GHz (3.7Ghz) <<Overclocked)

 

RAM: 2x2GB G.SKILL (F3-18400CL8D-4GBPIS) 2300Mhz DDR3

 

Motheboard :GA-890GPA-UD3H

 

Graphic Card : GIGABYTE GeForce™ GTX 580 WINDFORCE™ 3X

 

Power:Sumo Power Silver 1200W

 

Cooling : 3D Galaxy II

 

Chassi: Sumo 5115

 

 

 

 

 

 

ford-focus-st-by-jms_460x0w.jpg

 

 

23.08.2010.IMG43.JPG

Pasjonat
Opublikowano
Dziewnki Leci Plus Kumplowi Dziala

 

 

 

 

A ja Nie Potszebuje Intel Pentium Core Two Dual 3.0 H

 

NVidia 9700 GTX 1m

 

Windows 7 64-bit

 

6G ram

 

Loncze 50+ Mega /s

 

o lonczu nie słyszałem tak jak i o karcie nvidia 9700 GTX

 

 

@topic

Dzięki działa + dla ciebie.

zbyt duża sygnatura

Opublikowano

Dziewnki Leci Plus Kumplowi Dziala

 

 

 

 

A ja Nie Potszebuje Intel Pentium Core Two Dual 3.0 H

 

NVidia 9700 GTX 1m

 

Windows 7 64-bit

 

6G ram

 

Loncze 50+ Mega /s

ja nie słyszałem o takim procku bo o ile mi wiadomo jest core 2 duo ;] to po pierwsze po drugie nvidia 9700 gtx ? jak takiej karty w ogóle nie ma po 3 6 giga ram o ile mi wiadomo jak sie kupuje kompa to kupujesz jak juz albo 4 albo 8 a nie 6 i 3 loncze ? co to jest bo o ile mi wiadomo jest łącze.. aha i 50 mega no jasne ... uważaj bo uwierze.. daj screena ze speedtesta

 

aha i karte masz 1 m to znaczy jedno metrową czy jeden megabajt ? :D

Opublikowano

@up

Są już łącza 50m/s, za kilka lat mają wprowadzić w Polsce ogólnie dostępny internet o prędkości kilka gb/s

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

@up

Są już łącza 50m/s, za kilka lat mają wprowadzić w Polsce ogólnie dostępny internet o prędkości kilka gb/s

tak są łącza ale nie ma takiego procesora i karty nigdzie :/ ściema totalna

Opublikowano

Coś mi się wydaje ze kolega za bardzo przechwalił swój sprzęt ale nie wnikajmy w to xD

Mam pomysł zrób test na szybkość internetu wejdź tutaj

http://www.speedtest.net/ 

jak masz racje to wstawię ci nawet plusa xD

Opublikowano

Coś mi się wydaje ze kolega za bardzo przechwalił swój sprzęt ale nie wnikajmy w to xD

Mam pomysł zrób test na szybkość internetu wejdź tutaj

http://www.speedtest.net/ 

jak masz racje to wstawię ci nawet plusa xD

 

nie widzicie ze sciemniał bo chciał sie dowartosciowac..

Opublikowano

Haha mihau ma racje kupujesz 4/8GB ram chyba że w pracowniach informatycznych jest 32/64GB :) I Nie mowie pracowniach - kafejki, chyba ktoś wie oco mi chodzi ? :)

03091112_Veteran_Leon.png
Opublikowano

Co wy teraz będziecie se posty nabijać spamowaniem o prockach? a co do tematu to coś mi nie działa jak naciskam ESC i ENTER to wyskakuje connecting to serwer is ended.

beznazwy1x.png
Opublikowano

Co wy teraz będziecie se posty nabijać spamowaniem o prockach? a co do tematu to coś mi nie działa jak naciskam ESC i ENTER to wyskakuje connecting to serwer is ended.

to ja nie wiem co ty masz za komputer.. wciskasz escape potem enter a nie wszystko na raz... nie nabijamy sobie postów tylko wyjaśniamy dowartościowywuwjące sie dzieci neo które pieprzą farmazony o kompach jakich nie ma :/ znam sie na komputerach i wiem jakie są częśći.. i żaden gówniarz nie będzie mówił o kompie jakiego nie ma i nabiera innych...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...