Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od Unranked'a Po Platyne #02 Gramy Masterem Yi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko to juz drugi odcinek z seri od Unranked Po Platyne,dzis probowalem swoich sil masterem yi,i zobaczie jak nam to wyszlo,Milego ogladania ;]

 

Link do kanalu na yt-> https://www.youtube.com/user/mitterxmetin

 

 

 

Link do filmiku -> http://www.youtube.com/watch?v=6J1_WQz8kOA&feature=youtu.be&hd=1

 

 

Jak mozecie zostawcie subka i lapke w gore to bardzo motywuje !

 

nowy link juz jest !

Opublikowano

Parę rad i uwag:

- Słychać w 1 słuchawce 

- Klikasz głośniej niż mówisz

- Cicho mówisz

- Muzyka za głośno i ciągle jest włączona

- Kupiłeś kosę w late game

- To normal to po co nazwa po platynę ?

Opublikowano

Parę rad i uwag:

- Słychać w 1 słuchawce 

- Klikasz głośniej niż mówisz

- Cicho mówisz

- Muzyka za głośno i ciągle jest włączona

- Kupiłeś kosę w late game

- To normal to po co nazwa po platynę ?

Bo to seria ktora bedzie ukazywac jak sie wspinam,od unrankeda po platyne i moze wyzej wszystko zalezy jak bede gral narazie sie ucze ;]

 

BTW muzyczka moze i jest za glosno o troszke ale nie wydaje mi sie ze az tak ze nie da sie zrozumiec co mowimy :}

Opublikowano

Cienko grasz ,jakbyś tak grał i byś był w silver I chociażby ,miałbym bekę..

 

W 3 minucie to ja ma kończe reda ,a ty zaczynasz wilki nie wiem jakim cudem..

47990292595971448862.png

Opublikowano

Cienko grasz ,jakbyś tak grał i byś był w silver I chociażby ,miałbym bekę..

 

W 3 minucie to ja ma kończe reda ,a ty zaczynasz wilki nie wiem jakim cudem..

Mowie Ci ze sie ucze dopiero;]

Opublikowano

 

 

Mowie Ci ze sie ucze dopiero;]

Długa droga przed tobą, ale człowiek uczy się całe życie :). Ja polecam znaleźć sobie main'a i ćwiczyć nim na razie granie, później jak opanujesz w miarę jego mechanikę, to następny champ i dodatkowo wybrałbym jedną linię na jakiej bym grał. Z reguły ludzie odpuszczają sobie jak napisze: ADC main.

h6IduA1.png

Opublikowano

Długa droga przed tobą, ale człowiek uczy się całe życie :). Ja polecam znaleźć sobie main'a i ćwiczyć nim na razie granie, później jak opanujesz w miarę jego mechanikę, to następny champ i dodatkowo wybrałbym jedną linię na jakiej bym grał. Z reguły ludzie odpuszczają sobie jak napisze: ADC main.

mam kilku kolegow w silver/gold i mowia ze ludzie ogolnie boja sie brac adc bo nie chce lamic;p , jak narazie ucze sie grac Ryze,Teemo,Heimerem i Xin Zaho mysle ze Xinem gra sie dosyc dobrze i postac nie tak ciezka :)]

 

COs sie zrypalo z filmem jutro bedzien owy link bo musze od nowa renderowac i upnac ;/ cos zle z prawami autorskimi;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...