Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zagrajmy na SURVIVAL GAMES (mój 1 filmik)


MaczetowyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strasznie huczy i nie wyraźnie ciebie słychać.

Mam słaby mikrofon ale obrabiałem wiec to jest max mojego mikrofonu.

Kiedyś postaram się kupić nowy mikrofon ;)

Może chodzi ci o stuki w tle ?

One są bo budują dom obok mojego bloku.

Opublikowano

Bez sensu, nagrywasz gdy masz słaby mikrofon, chrypę i budują Ci dom.

Więcej tak nie będę nagrywał (jak mam chrypę).

mi nie budują domu tylko "Obok" mojego bloku się dom buduje ;)

 

 

Czekamy na 2, mikrofon polecam kupic lepszy a po za tym bardzo fajna produkcja

 

Dziękuje za Pozytywną Opinie ;)

Mikrofon postaram się kupić lepszy. 

 

ref

Opublikowano

Dla mnie jesteś mało żywy musisz mieć więcej pewności siebie i radości a nie powolny.

Tak wiem muszę nad tym popracować i nad prawieniem Farmazonów też. 

 

 

chuczy jak ciul , ale tak to fajnie.

 

Dzięki za opinie.

No Tak trzeba będzie trochę zainwestować w Mikro, a tak wogule to możecie podać jakiś link do taniego dobrego mikro najlepiej wbudowanego w słuchawki.    

Opublikowano

Życzę powodzenia jak chcesz możesz nagrać na SG na moim serwie. :)

 

Dzięki.

Zastanowię  się nad tym, Oczywiście jeżeli serwer będzie "ogarnienty" i nie będą pustki to jak najbardziej ;)

Lecz teraz planuje nagrać jakiegoś Escape'a. 

 

P.S: Jak coś chcesz pisz na PW.

Opublikowano

Lagów na serwie nie ma a pustki czasami są bo serwer ma miesiąc ale cały czas przybywają nowi gracze.

Nieregulaminowa sygnatura.


Opublikowano

Lagów na serwie nie ma a pustki czasami są bo serwer ma miesiąc ale cały czas przybywają nowi gracze.

OK.

Widzę że rano jest 5 wiec nawet nawet. (Chyba ze to samo administracja)

 

Pisz na PW. Bo to nie jest za bardzo związane z tematem wiec mogą się posypać ostrzeżenia.  

Opublikowano

Jesli sie bedziesz nudzic napisz do mnie na priv to razem pobudujemy mo\w cos nakrecisz jeszcze

Spoko ja nie buduje ładnie.

 

ref

Opublikowano

Więcej energi :D

mówisz jakyś musiał nagrywać pod przymusem ..........

nagraj coś z kimś zaczynającym też i będzie git :D

polecam się na pszyszłość :D

i zrób se jakieś intro fajne :D

Opublikowano

Dodaj jakąś oprawę muzyczną, intro, przejścia i będzie naprawdę, spoko :)

Postaram się , dzięki za ocenę.

Intro już prawie mam zrobione.

 

Więcej energi :D

mówisz jakyś musiał nagrywać pod przymusem ..........

nagraj coś z kimś zaczynającym też i będzie git :D

polecam się na pszyszłość :D

i zrób se jakieś intro fajne :D

Wiem,wiem nad tym muszę popracować, dziękuje za Opinie.

Spoko, napisze ci mój skype na PW.

 

ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...