Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] System Podglądu Sklepu / System zmiany bonusów #3


Thoria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.


Trzeci nasz temat w dziale 'Media - Metin2' przedstawia:


 


- System podglądu sklepu.


 


Jest to system polegający na podglądzie sklepu na odległość czyli np.:


 


c1FNbDq.png


 


I po kliknięciu w [TEST] <-- w tym przypadku nazwa sklepu wyskoczy:


 


cDBNHZe.jpg


 


 


Myślimy że taka opcja przyda się kupującym oraz sprzedającym!


 


 


Drugą rzeczą jest:


 


- System zmiany bonusów


 


Polega to na tym że jeżeli chcemy zmienić bonusy w itemie wyskoczy Nam okienko zmiany bonusu.


 


W tym przypadku będzie to Ostrze z czerwonej stali.


 


Przekładamy 71084.png na 03210.png to wyskoczy Nam okienko:


 


7LwuyAF.jpg


 


 


Podczas zmieniania bonusów co jakiś czas może wyskoczyć okienko:


 


ROwFQ1b.jpg


 


I dopóki poprawnie nie rozwiążemy działania nie będziemy mogli zmieniać dalej bonusów w itemach.

logo.png

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No no propsy.Hmm sprawdzaliście czy da rade ominąć BS? a podgląd zajebisty.

Opublikowano

No no propsy.Hmm sprawdzaliście czy da rade ominąć BS? a podgląd zajebisty.

 

Nie ponieważ wszystko jest po stronie serwera.

logo.png

Opublikowano

Zajebiste, czekam na więcej!

Propsy za pomysł ziomki ;p

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

Nie ponieważ wszystko jest po stronie serwera.

 

Bonusy nadal można odczytać przez GetText.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Do tego wszystko pewnie robione na CMD, więc dodanie liczb, czy jakiekolwiek działanie jest proste do obejścia.

 

Ale WSZYSTKO jest po stronie serwera. xD

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Widzę, że wprowadzacie zupełnie nowe rzeczy do Metina o których nikt chyba nie myślał.
Oby tak dalej!

PzKVkWh.png

Profesjonalna obróbka video
 

Opublikowano

Ale WSZYSTKO jest po stronie serwera. xD

 

Bo to jest wersja TESTOWA i w oficialnej będzie do przepisania Captcha. :-)

logo.png

Opublikowano

 

Bo to jest wersja TESTOWA i w oficialnej będzie do przepisania Captcha. :-)

 

Client też musi jakoś odczytać ten kod, tak więc marna ta NOWA WERSJA.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Client też musi jakoś odczytać ten kod, tak więc marna ta NOWA WERSJA.

 

Captcha jest pobierana ze strony :)

logo.png

Opublikowano

Captcha jest pobierana ze strony :)

 

A omine go od strony klienta. Poza tym jest tyle botow do odczytywania captcha.. :v

a co do sklepow, dobry pomysl ;)

Opublikowano

Captcha jest pobierana ze strony :)

 

Aha... czyli lecąc Twoim tokiem rozumowania będziemy się logowali na stronę?

Wszystko co będzie wyświetlane w cliencie można bez problemu odczytać pisząc odpowiedni skrypt.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Aha... czyli lecąc Twoim tokiem rozumowania będziemy się logowali na stronę?

 

 

 

SERIO?

 

 

 

Wszystko co będzie wyświetlane w cliencie można bez problemu odczytać pisząc odpowiedni skrypt.

 

Jeżeli odczytasz captche google w czasie krótszym niż 30 sekund tym twoim skryptem to zgłoś się do google bug bounty, na pewno nieźle zarobisz,

logo.png

Opublikowano

 

SERIO?

 

 

 

Jeżeli odczytasz captche google w czasie krótszym niż 30 sekund tym twoim skryptem to zgłoś się do google bug bounty, na pewno nieźle zarobisz,

 

 

Kurwa, ty nadal nie rozumiesz. Ja pierdole.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Kurwa, ty nadal nie rozumiesz. Ja pierdole.

 

to chyba logiczne, ze niektóre rzeczy musza się odbywać po stronie clienta, ale zczytanie do jakiegoś skryptu captchy nic Ci nie da.

poziom tego forum jest i tak wystarczająco niski i nie będziemy go dodatkowo obniżać tłumacząc coś co jest oczywiste.

logo.png

Opublikowano

to chyba logiczne, ze niektóre rzeczy musza się odbywać po stronie clienta, ale zczytanie do jakiegoś skryptu captchy nic Ci nie da.

poziom tego forum jest i tak wystarczająco niski i nie będziemy go dodatkowo obniżać tłumacząc coś co jest oczywiste.

 

Po co czytać kod z obrazka captacha jak można go odczytać innym sposobem, skoro wysyłasz go do clienta? ;____________________________________________________________________________________;

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Po co czytać kod z obrazka captacha jak można go odczytać innym sposobem, skoro wysyłasz go do clienta? ;____________________________________________________________________________________;

 

Client zawiera tylko link do strony xxx (otrzymuje go od serwera, na której znajduję się obrazek z kodem i go wyświetla) więc jakim innym sposobem chcesz go odczytać?

logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...