Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zabójstwo człowieka przez League of Legends. (Przegrał Rankeda)


Laczek88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Chinach doszło do zabójstwa przez nerwy i agresje wywołaną porażką w grze League of Legends. Student zabił swojego współlokatora nożem do owoców gdyż przegrał kilka rankedów. W Chinach panuje komunizm i takie zbrodnie karane są śmiercią.Czy uważacie, że za zabójstwo powinna być kara śmierci? Czy może wystarczyłoby kilkanaście lat spędzonych za kratkami? 

 

Tutaj Film:

https://www.youtube.com/watch?v=vuO35NeC7Xs

Opublikowano

To zależy od systemu, popieram dożywocie z obowiązkiem pracy w więzieniu, natomiast jeżeli wiezień ma lepsze warunki niż poza murami i jest utrzymywany z pieniędzy innych ludzi to wydaję się to trochę dziwne.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Kilka porażek w grze to żaden powód, by odbierać komuś życie. Ten chłopak powinien ponieść konsekwencje swoich czynów.

Opublikowano

Co ma do wspólnego kara (śmierć za śmierć) z tematem League of Legends ogólnie? Po co przemycać tu dyskusje polityczną.

Tam jest dużo ludzi, wiec jakby mieli się z nimi głaskać jak u nas (więzienie) to nie wyżywiliby. 
A tak kula w łeb i dziękuję dobranoc. Inny kraj inna sytuacja. Co kraj to obyczaj.

Tak poza tym to zgadzam się z Zaraxem. Gościu miał nierówno pod sufitem.
Ja rozumiem - EloHell, no ale bez przesady.

-_-

 

wikmk9.jpg

Specjalista
Opublikowano

To raczej choroba psychiczna a nie sama gra... jeszcze nikogo nie zabiłem bo sie wkurzylem w grze... chlopaka powinni leczyc i tyle..

Opublikowano

Widocznie chciał złapać feeda na koledze ... A tak na serio, jeśli ktoś z takiego powodu zabija swojego znajomego to znaczy, że jest psychicznie chory.. i tyle.. Ludzie psychiczni są w stanie zrobić bardzo dziwne rzeczy, co nie oznacza, że jest to wina gry, która rodzi duże emocje. Ile śmierci spowodowała piłka nożna bójkami na stadionach? No ile? A w e-sporcie są to sporadyczne przypadki, które nie potwierdzają reguły.

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

To jest normalne w chinach akurat, bo jeśli coś może dać dochód chińczykom. To muszą odnosić najlepsze wyniki inaczej więzienie itp.

 

Najpierw bym wysłał owego mordercę na badania psychiatryczne, a potem stwierdził czy do pierdla z pracami w kopalni, czy też do zakładu psychiatrycznego. Swoją drogą, to jest u nich normą bo np. Małżeństwo grając w WoWa przez kilka dni bez przerwy, tak zaniedbało swe dziecko, aż zmarło z głodu...

Opublikowano

Super żółtek zabił 2 żółtka bardzo się cieszę i tak jest ich za dużo.

Powinien dostać perma na realny świat ( karę śmierci )

47990292595971448862.png

Opublikowano

'Skośnoocy' traktują gry zbyt poważnie i każdy to wie. Już był przypadki, że chcieli popełniać samobójstwa przez to. No cóż, trzeba mieć swój rozum i potrafić odróżnić życie realne od tego w internecie.

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Ja na zabójstwo miałbym 2 metody, do wyboru przez rodzine zamordowanego:

 

 

1. Dożywotnia niewolnicza praca na rzecz rodziny zamordowanego.

 

 

2. Potworne tortury i śmierć przez obrzynanie ze skóry żywcem następnie wycinanie na żywca poszczególnych organów, w każdym razie jak najbardziej bestialskie tortury.

 

 

 

Morderstwo to morderstwo, jeśli zabiłeś kogoś, powinieneś być przygotowany na to, że tak jak jego ciało już nie należy do niego, twoje też nie.

Opublikowano

Tak jest, jak się nie ma emocji i nerwów do gier. Powinien dostać kilka lat odsiadki, albo dożywocie. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Ja na zabójstwo miałbym 2 metody, do wyboru przez rodzine zamordowanego:

 

 

1. Dożywotnia niewolnicza praca na rzecz rodziny zamordowanego.

 

 

2. Potworne tortury i śmierć przez obrzynanie ze skóry żywcem następnie wycinanie na żywca poszczególnych organów, w każdym razie jak najbardziej bestialskie tortury.

 

 

 

Morderstwo to morderstwo, jeśli zabiłeś kogoś, powinieneś być przygotowany na to, że tak jak jego ciało już nie należy do niego, twoje też nie.

na podstawie traktatow pokojowych po wydarzeniach II wojny swiatowej tortury sa zabronione

 

 

a niewolnictwo zniesiono juz dawno

ale kara smierci na krzesle czy tez dozywotnie gnicie w wiezieniu zawsze spoko

Opublikowano

Chujaa prawda. Pewnie grali duo bota i jeden zabił drugiego bo chujowo supportował pozdro. Dobrze zrobił bo po co komu chujowe supporty?

Opublikowano

Powinni puścić go za karę na dożywotnie rankedy ze specjalnie lamiącym teamem i zajebistymi challengerami w drużynie przeciwnej.

Jak nerwy takie słabe to najlepsza kara.

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

Ten koleś ma 16 lat i nie jest pełnoletni , więc myślę, że kara 15-20 lat więzienia byłaby wystarczającą karą. Przez taki czas człowiek może zmienić się zupełnie.

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Ten koleś ma 16 lat i nie jest pełnoletni , więc myślę, że kara 15-20 lat więzienia byłaby wystarczającą karą. Przez taki czas człowiek może zmienić się zupełnie.

On wyjdzie za przypuśćmy 20 lat, ale ten którego zabił już nie wróci, więc nie rozumiem jak może to być wystarczająca kara? Wytępić idiotów...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...