Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymiana kilku podzespołów


MzQ.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamierzam wymienić bratu kilka podzespołów 

kilka podzespołów i tu pytanie czy ten zasilacz będzie ok ?

http://allegro.pl/fortron-350w-fsp350-60hlc-wroclaw-i4200057081.html

I jeszcze kilka pytań 

- jaki procek do bf3 na rodziałce 1360x768 ( średnie ) (LGA 775)

- jaka grafa do bf3 itp.

- czy 3gb ram (ddr2 800mhz) da radę

 

budżet na wszystko to 500 zł

myślałem tak

 

50 zł - używany jakiś dobry zasilacz

100zł - (max 150zł) procek - myślałem nad c2d E8400 . - 

aktualnie mam E2220 , czy odczuje różnicę

i czy chłodzenie box'owe z E2220 wejdzie na E 8400

350 zł - karta graf. - oczywiście w grę wchodzą używki .

Głownie chcę taką kartę żeby procek E8400 bez OC

jej nie ograniczał w grach.

Opublikowano

Procek zostaw ewentualnie kup Q6600/Q8xxx, podaj budżet na kartę, a co do zasilacza to jakiś Chieftec/Corsair 350W.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Ten komp ma procek E2220 zamierzałem zmienić na E8400 , źle napisałem ,

co do grafy to max 250 zł , ale tak jak mówię żeby procek jej nie ograniczał bo po 

co wydawać hajs w błoto , rozdziałka 1360 x 768.

Na procek mam 150zl .

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngref

@Edit

na razie z pomocą innego tematu udało mi się ustalić , że :
- Q6600 będzie dobry  - tu mam pytanie czy chłodzenie z E2200 podejdzie do niego ?

- kartę wsadzę prawdopodobnie Radeon HD 6850 (jak macie lepsze propozycje w podobnej cenie to piszcie)

- zasilacz pewnie minimum 450w. jakiś markowy , jakie polecacie w cenie kilkudziesięciu złoty (mogą być używki)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...