Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile będę mieć FPS jak zmienię system na 64bit


Johnny.D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc mój komputer posiada Windowsa Xp Professional 32bit , przy tym Minecraft ma jakieś 50fps (animacje mam wyłączone). W najbliższym czasie mam zamiar zmienić na Windowsa 7 64bit. I teraz pytanie o ile więcej będę mieć FPS? :) 

xxx

Opublikowano

Tego nikt nie wie.. Podaj jakieś parametry komputera.

to się mało mój drogi znasz.

 

jak masz win xp i załóżmy 1gb ramu to win7 tak Ci "zje" ram, że będziez grać na 3 fps ;)

 

wnioski:

-musisz mieć 2 gb ramy+

2x2.0 GHz aby dobrze win 7 mykał ;)

Opublikowano

to się mało mój drogi znasz.

 

jak masz win xp i załóżmy 1gb ramu to win7 tak Ci "zje" ram, że będziez grać na 3 fps ;)

 

wnioski:

-musisz mieć 2 gb ramy+

2x2.0 GHz aby dobrze win 7 mykał ;)

Na pewno znam się lepiej od Cb mój drogi.

Zacznijmy od tego, że na 2GB ram system windows 7 x64 bit nie da sobie rady i zacznijmy od tego, że by zainstalować windows 7 musi mieć lepszy komputer niż ma teraz skoro na XP tylko 50 fps.

Opublikowano

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5200 2x 2.5 ghz

Karta graficzna: Intel® Q45/Q43 express chipset  (1gb)

Ram: 4gb 

 

Tyle chyba starczy. Jak jeszcze coś potrzebujecie to piszcie :) 

xxx

Opublikowano

Procesor: staruszek

Karta graficzna: zintegrowana, nie nadaje się do gier

Ram: no i tutaj powinno w szczególności wystarczyć.

 

Dokup lepszy procesor + karte graficzną, a pójdzie Ci nawet 800 fps na max ustawieniach (tak jest u mnie teraz, gdy kupiłem sobie nowy komputer).

KURmP9u.png


SERWER FREEBUILD


WEJDŹ, ZAGRAJ, ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ!

Opublikowano

Przy tym starym sprzęcie najlepszym rozwiązaniem będzie pozostanie na Windows XP a do Minecrafta wgrać sobie Optifine i odpowiednio skonfigurować by mieć więcej FPS :)

Opublikowano

No to jak zmienię tego Xp z 32bit na 64bit to będzie choć trochę lepiej chodzić? Czy będzie tyle samo FPS? 

xxx

Opublikowano

Właśnie sprawdzałem niedawno , paczę nowy post , wchodzę a tu nic nie ma. 

Temat do zamknięcia.. :) 

xxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...