Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] "Pełna wersja" dla mobilnych.


Wilku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem wnieść pewną sugestie/zmianę dotyczącą mobilnej wersji forum. Cały czas jeśli wchodzę na forum na telefonie(i nie tylko ja, więc będę mówił w liczbie mnogiej) musimy zmieniać na "pełną wersję" żeby mieć widok i dostęp do wszystkich funkcji usera na forum.

Czy jest możliwość wyłączenia wersji mobilnej a pozostawienie tylko pełnej wersji ze stylem?

Dla ludzi którzy korzystają często z telefonu pewnie też mają ten problem więc proszę o dyskusje w tym temacie związaną.

Chaotycznie leczy myślę że zrozumiale zrozumiecie mój przekaz :)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Sam korzystam z dwóch wersji.

 

1. Mobilna - Gdy jestem w szkole etc. i mam słaby internet.

2. Pełna - W domu by móc robić rzeczy których na mobilnej się nie da.

 

Jestem na nie.

Opublikowano

Ja mam odwrotny problem - po wejściu z telefonu na mpc włącza się główny styl. O dziwo tak jest tylko na mpc, na google, yt, fb itd. mam skin mobilny.

 

Co do sugestii, to jestem na Nie.

Opublikowano

Pełna wersja nie zawsze się przełącza, może osoby które piszą "nie" albo "nope" może uzasadnią swoje zdanie? Bo uważam że takie pisanie to tylko nabijanie postów....

Opublikowano

Nie. Jest to alternatywny skin dla osób z wolnym internetem, czy limitem transferu.

Usunięcie go byłoby dużym błędem. 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Nie, co za głupi człowiek to wymyślił ?

 

Spójrz proszę na autora sugestii. Ahh, co za ślepota..

____________

 

Jestem na nie.

Opublikowano

Nie, co za głupi człowiek to wymyślił ?

Widzę, że brakuje Ci choć trochę kultury szczeniaczku z mt2.

 

btw. Okej rozumiem czyli nic z tego,wszyscy są na NIE w takim razie nie będziemy więcej dyskutować bo po poście kwatmixa stwierdzam, że dyskusja z dziećmi nie ma sensu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...