Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

█▬█ █ ▀█▀ einfiniti.pl


TheSzczepan4

Serwer  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy ma być restart wszystkich kont na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up czemu nie napiszesz tego do np. Sebusa ? kazdy serwer ma wszystko z epvp a tylko podpisuja sie pod czyjas praca ;-) wiec nie wiem o co ci chodzi zrob serwa i pokaz ze masz odbugowane wszystko co ja wtedy pogadamy ;*

Opublikowano

@up czemu nie napiszesz tego do np. Sebusa ? kazdy serwer ma wszystko z epvp a tylko podpisuja sie pod czyjas praca ;-) wiec nie wiem o co ci chodzi zrob serwa i pokaz ze masz odbugowane wszystko co ja wtedy pogadamy ;*

Gość pisze o twoim serwerze a ty wyskakujesz ze mną?

Od każdego coś mam za pozwoleniem i większość rzeczy jest tylko inspirowane czymś z epvp, większość jest autorska.

 

Tak ci ból dupy ściskał że musisz podkręcać licznik online że aż ukradłeś mi nawę tematu?

 

Nic sam nie potrafisz zrobić o wszystko mnie pytałeś na pw, jesteś zwykłym złodziejem i dzieciaczkiem który chce coś mieć a nie potrafi tego zrobić.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

@up czemu nie napiszesz tego do np. Sebusa ? kazdy serwer ma wszystko z epvp a tylko podpisuja sie pod czyjas praca ;-) wiec nie wiem o co ci chodzi zrob serwa i pokaz ze masz odbugowane wszystko co ja wtedy pogadamy ;*

 

 

Sebus nie ma rzeczy z epvp, a ty jesteś skończony, nie kradnie się czyiś pomysłów, nawet na nazwe tematu. Pokazałeś jaki jestes kreatywny w tym momencie i moge spokojnie twierdzić, że gówno potrafisz, a twoja wiedza opiera się na copy-paste.

 

`Coming soon... zemsty nadejdzie czas. `

Opublikowano

@sebus podkrecony licznik hahahhaa dobry zarcik, noo pewnie pytales sie kazdego czy mozesz "pozyczyc"

 

 

@up a ty panie Redaktorze lecisz wlasnie :)

 

Iż, gdyż?

 

Nie pozwole, by ktoś kradł który kolwiek pomysł z serwera który sponsoruje, nawet nazwy tematu a tym bardziej nie pozwole na oczernianie Sebusia, a już na pewno nie takim no-name's

Opublikowano

 

Serwer już w pełni działa :)

 

Zapraszam do Gry !

 

Co ty wyprawiasz? Serwer zamykasz a gracze chcą grać :(

Ciekawe jak długo będzie działał :<

 

Usuń ten HIT z nazwy bo byłem pierwszy, złodzieju.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

HIT nie jest objęte prawami autorskimi, a wy kłócąc się o to zachowujecie się jak dzieci... Co do serwa małe lagi, ale spoko.

Eteor.eu - Najlepszy OTS w Polsce ! Start już 21.11.2014 - Godz 18:30 ! Po starcie, zaczynaj grę !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...