Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PL , etlolin , dagger - jakie eq , co kupic co zmienic?


ZagajQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zaczelem gre na kupionym koncie na Etolinie (Metin2.pl). 

Moje skile to G5, G1,G1. 

EQ :

- Maska kolcza +9

- Ubranie lwiej mrowki +9 (speed, uchylki +3) bony do zmiany

- Ubranie lwiej mrowki +7 (def+4 , uchylki +3) bony do zmiany

- FMS +9 (kryta , moba +4) srednie 14 , czyli do zmiany [exp]

- koziki +9 ( um 16, zrecznosc 4) woja, ninji +4 [pvp]

- Buty +3 na 34lvl (2k pz) 

- naszyjnik 1,5k pz

- bransa srebrna +9 

- bojowa tarcza +6 (nno)

 

Pytanie brzmi co kupic zeby dobrze bawic sie na pvp / wojny ?

Tarcza wiadomo do zmiany , ale nie chce wbijac 61. 

Zastanawiam sie nad bizuterią na 54, jakies +9 bez bonow bylyby lepsze niz np 2kpz ? A moze kupywac +10 ludzi ?

 

Yang kupuje na allegro , raz na miesiac za 50zł (czyli jakis 700kk) , wiec nie stac mnie na eq 5bon. 

Czekam na rady :)

 

ps. w miedzyczasie wbijam 3x P   :D

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Nie ma to jak na takim forum pisać o tym, że się kupuje yangi.

Ebony +9 z ludem albo klasą jak Cie stać, do tego tarcze nawet 41 z jakimś blokiem ciosów ;) już lepiej eq na 54 mieć z bonami +0 niż bez +9 taka moja opinia.

Opublikowano

Witam. Zaczelem gre na kupionym koncie na Etolinie (Metin2.pl).

Moje skile to G5, G1,G1.

EQ :

- Maska kolcza +9. Dodaj 10 lud

- Ubranie lwiej mrowki +9 (speed, uchylki +3) bony do zmiany. Wbij abs miecze/dwuręka i ew. Sztyle 15%

- Ubranie lwiej mrowki +7 (def+4 , uchylki +3) bony do zmiany. Tą sellnij lub zostaw do expa(wbij hp)

- FMS +9 (kryta , moba +4) srednie 14 , czyli do zmiany [exp] Skoro do expa to sr 30+

- koziki +9 ( um 16, zrecznosc 4) woja, ninji +4 [pvp] Zajebiste ;D

- Buty +3 na 34lvl (2k pz) kup 1/1,5k hp+abs

- naszyjnik 1,5k pz. Jw.

- bransa srebrna +9. 10 lud wbij

- bojowa tarcza +6 (nno) kup 5kątną +9 nno i ew. lud.

 

Nie masz kolców?? Drewniane+9 10 lud pykną

 

Pytanie brzmi co kupic zeby dobrze bawic sie na pvp / wojny ?

Tarcza wiadomo do zmiany , ale nie chce wbijac 61.

Zastanawiam sie nad bizuterią na 54, jakies +9 bez bonow bylyby lepsze niz np 2kpz ? A moze kupywac +10 ludzi ?

 

 

To biżu chuja ci da na ninji, co do reszty patrz wyżej

 

 

Yang kupuje na allegro , raz na miesiac za 50zł (czyli jakis 700kk) , wiec nie stac mnie na eq 5bon.

Czekam na rady :)

 

ps. w miedzyczasie wbijam 3x P :D. Wbijaj xD

 

Te eq nie jest trudne do zdobycia :D. Kupisz je i kosa na pvp :-)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Czy ktos tutaj czyta ze zrozumieniem ?
RonKu [/size] ebo z klasa na pl ? lepsze eq z bonami +0 , no ok skoro tak twiedzisz , to jakimi bonami bys napisał. 

 

 xSkiLL   to eq juz mam. pytam sie co innego kupic , zmienic ... 

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Ja tobie polecam tak Kupić:

-jakieś ebo +9 z 10 na ludzi , jak hajsu nie masz to jakieś z 10 lud starczą 

-Butki 2khp + kryt . Tak samo jak w kolcach jak będzie hajs to ABS.

-Srebrna branza 10ludzie. Jak będzie miał dużo hajsu to łzy ludzie +hp

-Naszyjnik HP+Kryt

-Zbroje Polecam ci robić jakieś na 26 +0 i mieszać je bonami ze szkat a by wbić Hp, wartość ataku + ABS

-Koziki masz zajebiste i ci starczą

-Jak byś miał dużo hajsu to możesz poszukać tarczy NNO  + Lud , albo siedzieć w tej co  masz

Z takim eq będziesz kosił każdego w PVP

Opublikowano

No dzieki  AsPolWSH ,  za konkretna odpowiedz ;)

kryt , a nie lepsza przeszywka ?

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

@ZagrajQ

Szycie było by lepsze , ale odszukanie eq z szyciem na PL może być bardzo trudne wiec lepiej ci będzie znaleźć który który i tak się przyda

Opublikowano

Czy ktos tutaj czyta ze zrozumieniem ?

RonKu [/size] ebo z klasa na pl ? lepsze eq z bonami +0 , no ok skoro tak twiedzisz , to jakimi bonami bys napisał.

 

xSkiLL to eq juz mam. pytam sie co innego kupic , zmienic ...

Odpowiedziałem w cytacie, przeczytaj całą odpowiedź.

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

 Sorki , nie wydzialem tego .

ok temat do zamkniecia , ciezko bedzie mi ogarnac takie eq  :D ale zobaczymy ;)

 

dzieki za odpowiedzi :)

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...