Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Publiczna Ankieta - Konkurs Prezentacja Gry War Rock


AdrenalinaPL

  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która z prac konkursowych jest według Ciebie najlepsza?

    • Praca nr. 1
      2
    • Praca nr. 2
      3
    • Praca nr. 3
      4
    • Praca nr. 4
      5
    • Praca nr. 5
      13
    • Praca nr. 6
      26
    • Praca nr. 7
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

 

R

E

K

L

A

M

A

 

 

264521401442945220780.png

 

W tym temacie głosujecie na prace konkursowe, która wg Was jest najlepsza?

 

Przekonajmy się! Macie na to aż 7 dni od dzisiaj: 01.06.2014 do 07.06.2014

 

Po zakończeniu ankiety nastąpi oficjalne ogłoszenie wyniku, w którym ujawnimy zwycięzców!

 

364761401442945220780.png

 

Praca nr. 1 by. @Zagrajmarek

http://www.mpcforum.pl/topic/1199885-konkursprezentacja-war-rock/

 

Praca nr. 2 by. @TheGreatLee39

http://www.mpcforum.pl/topic/1207561-konkurspprezentacja-gry-war-rock/#entry10322381

 

Praca nr. 3 by. @Mizune

http://www.mpcforum.pl/topic/1208513-konkursp-prezentacja-gry-warrock/

 

Praca nr. 4 by. @weeedx

http://www.mpcforum.pl/topic/1209131-konkursp-prezentacja-gry-war-rock/

 

Praca nr. 5 by. @Savien

http://www.mpcforum.pl/topic/1211151-konkurspprezentacja-gry-war-rock/

 

Praca nr. 6 by. @Kasma

http://www.mpcforum.pl/topic/1211551-konkurs-p-prezentacja-gry-warrock/

 

Praca nr. 7 by. @osa1022

http://www.mpcforum.pl/topic/1215501-konkursp-prezentacja-gry-war-rock/

 

UWAGA! Prosimy o przemyślane głosy, więc prosimy o zapoznanie się z pracami konkursowymi bo jest to ankieta jednokrotnego wyboru!

 

Wygranie ankiety nie gwarantuje 100% wygrania konkursu gdyż ostateczną decyzję podejmuje Team War Rock

 

Team War Rock

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ewidentnie najlepsza praca  Weeedx :D Chyba wszyscy głosują na kasme ze względu że był GM na montanie i jest na NexusWar ale to moje zdanie :D bez spiny :)

Opublikowano

Ewidentnie najlepsza praca  Weeedx :D Chyba wszyscy głosują na kasme ze względu że był GM na montanie i jest na NexusWar ale to moje zdanie :D bez spiny :)

Niewykluczone, że tak właśnie jest. Jednakowoż wydaje mi się, iż dość szczegółowo i przystępnie udało mi się opisać grę. Powiem tak... W każdej prezentacji, w tym mojej, czegoś brakuje i uzupełniają się one wzajemnie.

Jeżeli miałbym wybierać jakąś pracę, wykluczając oczywiście swoją, też byłbym za tą weeedx'a. Nie, nie byłoby to spowodowane faktem, iż się trochę znamy i w przyszłości nieco współpracowaliśmy bądź dlatego, że był moderatorem. Uważam po prostu, iż jego praca jest jedną z lepszych. ;)

Opublikowano

Heh.. patrzcie obiektywnie ;)

To że ktoś był GM czy Moderatorem to nic tu nie znaczy, wygra najlepszy ;)

r3ePj8E.png

Opublikowano

Heh.. patrzcie obiektywnie ;)

To że ktoś był GM czy Moderatorem to nic tu nie znaczy, wygra najlepszy ;)

Dokładnie, a tym bardziej jest napisane w głównym poście, że to, że ktoś wygra ankietę nie znaczy, że wygrywa na 100% konkurs bo główną decyzję podejmuje Team War Rock.

Opublikowano

Przypominam, iż z dniem dzisiejszym kończy się ankieta ;)

Jutro zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Oczywiście przypominam, iż ankieta nie ma wypływu na ostateczn wybór!

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Heh.. patrzcie obiektywnie ;)

To że ktoś był GM czy Moderatorem to nic tu nie znaczy, wygra najlepszy ;)

Tylko zauwaz ze w wiekszosci przypadkow tak jest wlasnie w konkursach.

Konkurs jak najbardziej jest ok, tylko dobijajace komentarze jednego z kid moderatorow. Rozumiem opinia opinią ale zamiast wspomoc konkursowiczy co mozna poprawic by jakos zachecic do udzielania sie w dziale do gry w war rocka itp to za przeproszeniem pierdoli i kazdy przecinek krytykuje a jezeli ktos skomentuje ' jemu ' i przyczepi sie do czegos to bulwers. :)

powodzenia kazdemu uczestnikowi zycze.

ps. ujmnij fajna apka na kida NIE ZEBYM SIE CZEPIAL CZEGOS :))

Opublikowano

Tylko zauwaz ze w wiekszosci przypadkow tak jest wlasnie w konkursach.

Konkurs jak najbardziej jest ok, tylko dobijajace komentarze jednego z kid moderatorow. Rozumiem opinia opinią ale zamiast wspomoc konkursowiczy co mozna poprawic by jakos zachecic do udzielania sie w dziale do gry w war rocka itp to za przeproszeniem pierdoli i kazdy przecinek krytykuje a jezeli ktos skomentuje ' jemu ' i przyczepi sie do czegos to bulwers. :)

powodzenia kazdemu uczestnikowi zycze.

ps. ujmnij fajna apka na kida NIE ZEBYM SIE CZEPIAL CZEGOS :))

Widać pewnie słusznie. Spójrz na swoją prezentację i innych to zrozumiesz.

Opublikowano

Czas na głosowanie dobiegł końca i każdy kto odda głos po północy już nie będzie liczony.


 


Oddane głosy do północy można zobaczyć tutaj:



 

Dziękujemy za udział w ankiecie! Oczekujcie ogłoszenia wyników oraz rozdania nagród!

 

 

Team War Rock

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...