Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co trzeba zrobić aby VbotPalla działał poprawnie?


MRMMati

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Włączyłeś grafikę na "niska" ?

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nagrywam już film jak poprawnie uruchomić.

Jeśli możesz podaruj "lajka" :)

 

 

Opublikowano

Wszystko na niską.

Lata normalnie ale nic nie zbiera

Nie mam pojęcia.. Ale widać skrzynki?

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

A więc:

Masz w pliku(http://www62.zippyshare.com/v/53200045/file.html) takie pliki:vbotpalla jako aplikacja i folder pallabot.Wchodzisz do folderu,i masz tam plik settings.Otwierasz go.Tam gdzie pisze"Put here your ship speed, you can see it in the hangar

ShipSpeed=  "wpisujesz prędkość statku a tam gdzie pisze "Change this to 1 to use Palla.png instead of Palla2.png(You have to use Palla2.png for desktops with resolution higher than about 1280x600)
Mode=0" wpisujesz 1.Uruchamiasz bota wszystko na najniższe detale w darkrobit i włączasz zbieranie.Jeśli nie zbiera to znowu w ustawienia i zamiast "1" wpisujesz 2.Powinno działać.Jeśli nie możesz otworzyć pliku setting to otwórz go notatnikiem.

Jeśli możesz podaruj "lajka" :)

 

 

Opublikowano

VBOT PALLA ? Czyli, że na palladium jest teraz bot ? Z jakiej strony ?

2 posty wyżej masz link.

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie do końca, zbiera palke, ale 1 na 10 sekund

No to zależy od rozdzielczości monitora czasami.Ja mam kineskopowy(jeszcze :P)i zbiera mi tak około 1 na 3 sekundy,a z petem to miód malina:)

 

 

 

Nie otwiera mi linku ? A na jakiej stronie jest ten bot, to sobie zobacze.

Zobacz ten link bo mi działa- http://www62.zippyshare.com/v/53200045/file.html

Jeśli możesz podaruj "lajka" :)

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...