Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z połączeniem się z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Ponieważ najwyraźniej nie wolno mi było tego napisać w troszkę podstarzałych tematach, piszę więc jako nowy. Mam nadzieję, że nikt się tym razem nie przyczepi... Przejdźmy do rzeczy. Tak jak w temacie, dotknął mnie ten błąd. Serwer by Invoice + klient również od niego. Mam także spolszczenie tego klienta by E69. Serwer stoi na Hamachi. Skonfigurowałem go poprawnie, i nie mam co do tego wątpliwości. Ja mogę na niego wbić, ale mój kolega już niestety nie może. Do tej pory próbowałem:

 

Antywirus - Wyłączony w usługach

Zapora systemu - Wyłączona w opcjach, ale dodałem wyjątki dla VB i Hamachi

PortMap - Odblokowane porty:

[General]
MapCount=41
[Map 1]
MapName=13000
InIP=
InPort=13000
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13000
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 2]
MapName=13002
InIP=
InPort=13002
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13002
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 3]
MapName=11002
InIP=
InPort=11002
OutIP=25.137.235.100
OutPort=11002
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 4]
MapName=13021
InIP=
InPort=13021
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13021
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 5]
MapName=13023
InIP=
InPort=13023
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13023
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 6]
MapName=13041
InIP=
InPort=13041
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13041
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 7]
MapName=13043
InIP=
InPort=13043
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13043
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 8]
MapName=13061
InIP=
InPort=13061
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13061
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 9]
MapName=13062
InIP=
InPort=13062
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13062
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 10]
MapName=13064
InIP=
InPort=13064
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13064
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 11]
MapName=13065
InIP=
InPort=13065
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13065
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 12]
MapName=13066
InIP=
InPort=13066
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13066
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 13]
MapName=13067
InIP=
InPort=13067
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13067
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 14]
MapName=13068
InIP=
InPort=13068
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13068
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 15]
MapName=13069
InIP=
InPort=13069
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13069
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 16]
MapName=13070
InIP=
InPort=13070
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13070
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 17]
MapName=13081
InIP=
InPort=13081
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13081
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 18]
MapName=13113
InIP=
InPort=13113
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13113
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 19]
MapName=13114
InIP=
InPort=13114
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13114
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 20]
MapName=13115
InIP=
InPort=13115
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13115
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 21]
MapName=13116
InIP=
InPort=13116
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13116
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 22]
MapName=13117
InIP=
InPort=13117
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13117
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 23]
MapName=13118
InIP=
InPort=13118
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13118
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 24]
MapName=13119
InIP=
InPort=13119
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13119
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 25]
MapName=13120
InIP=
InPort=13120
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13120
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 26]
MapName=13121
InIP=
InPort=13121
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13121
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 27]
MapName=13122
InIP=
InPort=13122
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13122
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 28]
MapName=13123
InIP=
InPort=13123
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13123
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 29]
MapName=13124
InIP=
InPort=13124
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13124
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 30]
MapName=13125
InIP=
InPort=13125
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13125
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 31]
MapName=13126
InIP=
InPort=13126
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13126
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 32]
MapName=13063
InIP=
InPort=13063
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13063
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 33]
MapName=13127
InIP=
InPort=13127
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13127
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 34]
MapName=13128
InIP=
InPort=13128
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13128
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 35]
MapName=13003
InIP=
InPort=13003
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13003
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 36]
MapName=13001
InIP=
InPort=13001
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13001
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
[Map 37]
MapName=11002
InIP=
InPort=11002
OutIP=25.137.235.100
OutPort=11002
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map 38]
MapName=13000
InIP=
InPort=13000
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13000
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map39]
MapName=13001
InIP=
InPort=13001
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13001
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map 40]
MapName=80
InIP=
InPort=80
OutIP=25.137.235.100
OutPort=80
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map 41]
MapName=3306
InIP=
InPort=3306
OutIP=25.137.235.100
OutPort=3306
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map 42]
MapName=3306
InIP=
InPort=3306
OutIP=25.137.235.100
OutPort=3306
[Map 39]
MapName=13099
InIP=
InPort=13099
OutIP=25.137.235.100
OutPort=13099
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=


Router - Dodałem porty dla 11002, 13000 oraz 3306, aczkolwiek o ile mi wiadomo, ta opcja jest potrzebna/przydatna tylko jak serwer stoi na zew IP

Proces alg.exe - Zawsze na start go wyłączałem, razem z innymi zbędnymi procesami. Dopiero dzisiaj o nim poczytałem z ciekawości, i tak wyszło, że też mógł się przyczynić do problemu. Dlatego teraz go nie wyłączam.

Router - W opcjach jeszcze uruchomiłem UPnP (Uniwersalne Plug and Play), bo brat mi doradził, że jak to jest wyłączone, to również często nie można się połączyć przez hamachi, nie ważne o jaką grę/program by chodziło.

 

Kombinowałem z Connect Helperem, ale on mi nie pomógł... Jakiś błąd wywalał, że klient nie może być spatchowany czy coś takiego.

 

Moje czynności podczas uruchamiania serwera:

1. Odpalam VB > Serwer

2. W menu serwera wciskam 1

3. Loguję się

4. Wpisuję /etc/rc.d/netif restart a następnie ifconfig (tutoriale zalecały tak robić, więc...)

5. Zanim uruchomię serwer odpalam Navicat + PortMap i włączam wszystkie porty

6. Server start (komenda: cd /usr/home/game (enter lub & &) sh start.sh, i później channel 1 (jak chcę więcej, to nie reaguje/coś się buguje)

7. Loguję się do gry bez przeszkód / Kumpel nie może.

 

Konfiguracja sysinstall:

 

Host: .localhost

Domain: localhost

IPv4 Gateway: 25.137.235.80

Name serwer: 4.2.2.3

IPv4 Address: 25.137.235.100

 

Moja maszyna:

 

XP sp 3, 2 gb RAM, procek 2,6

 

Na serwer przeznaczam 700-800 RAM, aczkolwiek widziałem na niektórych tutach, że ludzie dawali nawet tylko nieco ponad 200. No ale rozumiem, ze im więcej RAM, tym więcej ludzi będzie mógł serwer uciągnąć.

 

Pytanie: Co jeszcze mogę robić nie tak/Czego brakuje?

 

Dodam jeszcze zawartość serverinfo.py z root:

import os
import app
import locale
import debugInfo

CHINA_PORT = 50000

if locale.IsEUROPE():
    STATE_NONE = "NORM"
                    
    STATE_DICT = {
        0 : "....",
        1 : "NORM",
        2 : "BUSSY",
        3 : "FULL"
    }

    Zeros_serverinfo = {
        1:{"key":11,"name":"Channel 1","ip":"25.137.235.100","tcp_port":13070,"udp_port":13070,"state":STATE_NONE,},
    
        2:{"key":12,"name":"Channel 2","ip":"25.137.235.100","tcp_port":14070,"udp_port":14070,"state":STATE_NONE,},
    
        3:{"key":13,"name":"Channel 3","ip":"25.137.235.100","tcp_port":15070,"udp_port":15070,"state":STATE_NONE,},
    
        4:{"key":14,"name":"Channel 4","ip":"25.137.235.100","tcp_port":16070,"udp_port":16070,"state":STATE_NONE,},
    }
    
    REGION_NAME_DICT = {
        0 : "GERMANY",        
    }

    REGION_AUTH_SERVER_DICT = {
        0 : {
            1 : { "ip":"25.137.235.100", "port":11002, },
    
        }        
    }

    REGION_DICT = {
        0 : {
            1 : { "name" :"Toxicarius", "channel" : Zeros_serverinfo, },                        
        },
    }

    MARKADDR_DICT = {
        10 : { "ip" : "25.137.235.100", "tcp_port" : 13070, "mark" : "10.tga", "symbol_path" : "10", },
    }

    TESTADDR = { "ip" : "25.137.235.100", "tcp_port" : 50000, "udp_port" : 50000, }


Kolega ma tą samą zawartość w swoim serwerinfo.py.

 

Jeśli chodzi o syserr, to nic się w nim nie zapisuje...

 

Spróbowałem tego, co mi polecił Zagrajmarek, czyli odpalić tym klientem http://www.mpcforum....10-v2-launcher/

Efekt - Error:

 

0522 13:01:08838 :: ============================================================================================================
0522 13:01:08839 :: Abort!!!!


0522 13:01:08846 :: granny_shared_vbs:
0522 13:01:08846 ::     0: 0
0522 13:01:08846 ::     1: 0
0522 13:01:08846 ::     2: 0
0522 13:01:08846 ::     3: 0
0522 13:01:08846 ::     4: 0
0522 13:01:08846 ::     5: 0
0522 13:01:08846 ::     6: 0
0522 13:01:08846 ::     7: 0
0522 13:01:08846 ::     8: 0
 

Ostatnia linijka z LOG, który wywala po odpaleniu klienta mówi:

 

Run - exceptions.AttributeError:'module' object has no attribute 'MOTION_DANCE_6'

 

Zakładam, że po prostu ten launcher nie nadaje się pod tą wersję klienta, lub nie widzi jakiejś zgodności z locale <mógłbym wziąć od PL, ale nie wiem z której wersji wtedy i boję się, że jeszcze więcej tym namieszam>.

 

Widziałem, że do wielu klientów używa się tej ikonki sury... Czy ktoś się rozeznaje, czy do mojej wersji klienta jest taki launcher? Bo może to jego brak stanowi problem?

 

I drugie pytanie: Czy gdybym zamienił locale_de na locale_pl, to by to ruszyło? Obawiam się tej bariery językowej, że coś mógłby być źle odczytywane przez serwer... Szczerze mówiąc nie wiem nawet co to jest za wersja klienta, czy 2010/2011 czy może 2012/2013... Wiem tylko tyle, że pliki by Invoice są najbardziej zbliżone do globala.

 

Jeśli nie ma dla mnie ratunku, to wtedy serwer jakiego autora najbardziej zbliżony do tego byście polecili? (Mimo wszystko liczę na rozwiązanie tego problemu).

 

Ps: Do serwera na osobnym linku były jeszcze 2 pliki gz: game.tar oraz mysql.tar. Nie było jednak do nich żadnego opisu... Ktoś ma pomysł o co chodzi? Skoro serwer mi działa bez nich... Jeśli jednak są niezbędne, to gdzie je mam wrzucić? (Ten game to się domyślam, że ścieżka /usr/home/game, ale to drugie...?)

Opublikowano

No jest też taki problem, o którym zapomniałem wspomnieć... Nie mam w kliencie pliku .bin. A jak edytuję game za pomocą Notepad++ to mam tylko pełno krzaczków...

Opublikowano

Użyj freeupx :) Wpisz w youtube 'pong freeupx'jest to program który właśnie zamienia te znaczki na litery

8940714373749971015090.gif

Opublikowano

Ok, spróbuję... Ale pong musi być po stronie klienta jak i serwera, prawda? Aczkolwiek no... To jest dziwne, bo gdyby były różne pongi, to wtedy jakim sposobem mogę się połączyć? :| No ale ok, sprawdzę pomysł kolegi UP i napiszę co mi wyszło.

 

 

@edit: Próbowałem z tym programikiem coś pokombinować, ale nie udało mi się nic zdziałać :( Nie znalazłem żadnego konkretnego tutorialu... Jeśli wiesz jak to zrobić, lub wiesz gdzie mogę znaleźć do tego tutorial, to byłbym wdzięczny za podrzucenie.

Opublikowano

Ok, spróbuję... Ale pong musi być po stronie klienta jak i serwera, prawda? Aczkolwiek no... To jest dziwne, bo gdyby były różne pongi, to wtedy jakim sposobem mogę się połączyć? :| No ale ok, sprawdzę pomysł kolegi UP i napiszę co mi wyszło.

 

 

@edit: Próbowałem z tym programikiem coś pokombinować, ale nie udało mi się nic zdziałać :( Nie znalazłem żadnego konkretnego tutorialu... Jeśli wiesz jak to zrobić, lub wiesz gdzie mogę znaleźć do tego tutorial, to byłbym wdzięczny za podrzucenie.

W tym poradniku powinieneś naprawić problem. Licze na like ;)


8940714373749971015090.gif

Opublikowano

Plusik poleciał, bo filmik mnie nakierował jak w tych krzaczkach znaleźć ten pong ;) A więc to co mam w game, to:

zero %d !NO CHARACTER! m_pkPingEvent == NULL testtesttesttest 1234abcd5678efgh AUTH_PHASE %p LargePacket Size %d PING_EVENT:

Jak widać, są podane 2 pongi. Z filmiku wiem, że muszą być takie same obydwa, ale koleś je kopiował z pliku txt z informacjami do serwera by taki niesmialy. Jak się mam teraz dowiedzieć, jaki pong ja powinienem wpisać? Tzn wiem, że ogólnie może to być byle co, byle miało 16 znaków i w kliencie oraz na serwerze było takie samo. Pytanie: Jak mam się dowiedzieć jaki pong ma klient?( przypominam, że nie ma tam pliku .bin) I tu znowu odnoszę się do pytania: Co zrobić z tymi dwoma plikami, które były w osobnym linku dodane (game.tar i mysql.tar).

 

@edit: Czy jest taka opcja, żebym dodał plik .bin z jakiegoś launchera sury i gdzieś dodał informację o tym, że ma być czytany?

Opublikowano

W pierwszym poście pokazałem zawartość systeminfo.py. Z tym, że skoro do tej pory plik .bin nie był potrzebny jakoś, to raczej wątpię, żeby jego pojawienie się w plikach klienta coś zmieniło...

 

 

@edit: Pobrałem wersję klienta stąd http://www.mpcforum.pl/topic/80208-nie-patchowany-metin2-pl-z-2008-roku/ i spróbowałem z connect changerem, ale przy odpalaniu wywala mi LOG:

 

http://images.tinypic.pl/i/00533/shohme6c4kcf.bmp

 

Jakieś jeszcze pomysły?

Opublikowano

Ref + Edit:

 

Pobrałem pliki by Terenzo stąd http://www.mpcforum.pl/topic/768196-czyste-serverfiles-by-terenzo/ , żeby sprawdzić, czy na innym serwerze będę mieć ten problem. Tutaj mam jeszcze gorzej, bo po poprawnym skonfigurowaniu serwera oraz klienta, sam nie mogę się zalogować. Mam cały czas ,,Zostaniesz połączony z serwerem".

 

Naprawdę nikt nie zna rozwiązania? Nie wierzę, że tylko ja jeden mam taki problem, i nikt poza mną nie miał takich kłopotów i nie zna rozwiązania... :|

Opublikowano

No właśnie próbowałem też ze zwykłą, ale nie działało. A wszędzie każą robić .100 w serverinfo z root i normalną z serverinfo od launchera...

Opublikowano

idziemy po kolei, bo widzę że cię tu zasypali zbędnymi słowami.

 

Na początek zacznij od tych 2 poradników

1.

http://www.mpcforum.pl/topic/984435-poradniki-tworzenie-serwera-metin2-i-nie-tylko/#entry7960977

2.

http://www.mpcforum.pl/topic/815920-wielki-spis-poradnikow/

1.Jeśli pobrałeś pliki terenza to pobierz tez łatkę do clienta, gdyż posiadają one nowe game  a ten client który masz nie pasuje do nich (bez tej łatki).

czytaj dalej..

Jeśli to zrobisz według poradnika w pkt. 1 twój kolega nie wbije na serwer (chyba że postawisz go na vps/dedyk)

 

 

2. Czasy kiedy używało się clienta 2008 i spolszczeń dawno odeszły.

czytaj dalej..

Polecam pobranie clienta z roku 2010/12 i ustawienie go według poradnika podanego w pkt. 1 (kolega też nie wbije na serwer) :D o tym potem

 

 

3. Teraz o tym :D Kolega na serwerze

czytaj dalej...

Aby kolega mógł wbić na twój serwer (pliki 2010+) należy do clienta wrzucić plik z głową sry i metin2.bin z łatki od terenza.

Oto on: abyś nie musiał pobierać (120MB)  http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/ (niestety to nie działa pod pliki terenza)

 

W serverinfo.py i w root ustawiamy ip.100. kolega musi być w sieci hamachi. (dla pewności wyłacz zaporę i kliknij 2x na kolegę w hamachi aby wyskoczyło okno pingu.

 

 

@Edit

łap jescze to moze ci się przydać


Opublikowano

Widzę wreszcie jakieś konkrety :D Zobaczę co i jak i dam znać jak poszło :)

 

@Edit

Aby kolega mógł wbić na twój serwer (pliki 2010+) należy do clienta wrzucić plik z głową sry i metin2.bin z łatki od terenza.

Oto on: abyś nie musiał pobierać (120MB)  http://www.mpcforum....10-v2-launcher/ (niestety to nie działa pod pliki terenza)

To w końcu działa ta łatka pod Terenza czy nie? :D

 

@Edit: Temat z tymi plikami już przeglądałem kilka dni temu i mi nie pomógł... Tamte poradniki również nie pomogły. Zaczynam się zastanawiać, czy uda mi się wgl jakikolwiek serwer uruchomić, żeby ktoś się mógł podłączyć bez żadnych przeszkód...

 

Nie ma jakiegoś naprawdę mega konkretnego tutoriala ze wszystkimi sprawnymi plikami? Bo z tymi Terenzo to też jakoś tak dziwnie, bo coś trzeba dograć, zmienić... Nie to, że chcę iść na łatwiznę i szukam kompletnego gotowca, ale skoro nie mogę zrobić tego normalnie... A może jest ktoś, kto wie jak sprawdzić jaki game ma serwer by Invoice? A także jego klient z którego jest roku? Wiem tylko tyle, że są to pliki najbardziej zbliżone do PL'a... Wtedy mogłoby to zawężyć nieco krąg poszukiwań rozwiązania...

Opublikowano

ta od terenza powinna ta co ci ją dałem jest chyba inna, nwm :D sprawdź

 

 

co do plików Invoice, nwm co to za pliki ale skoro piszesz że są podobne do Pl to pewnie takie same co terenza.

 

 

Zrób tak.

 

Pobierz to wszystko.

 

1.FreeBSD

FreeBSD 9.2.7z:
- Full (320,98 MB): https://mega.co.nz/#!swxGjSAT!8w9ZRARIMV1oVQvsVjSIRqzvENiTBE_S11f1DNozhXE

2. Pliki Clienta

http://uploaded.net/file/g6q4ve3j/from/cqytwh
 
Pobierasz clienta 2010/12 i wrzucasz do niego to co pobrałeś (podmieniając)
Może być też najnowszy albo od jakiegoś priva ale musisz wszystko wtedy dokładnie poustawiać.
 
Opublikowano

Ref + @edit:

 

Więc tak:

 

1. Pobrałem klienta stąd: xxx

2. Wkleiłem pliki klienta od Ciebie do pobranego klienta.

3. Zedytowałem serverinfo w root, w kliencie oraz zmieniłem pong w bin na ten z serwera terenzo (0123456789ABCDEF - Aczkolwiek możliwe, że jest inny... No ale nie w tym problem jak na razie).

4. Odpaliłem serwer itd, i po odpaleniu klienta otrzymałem taki błąd:

 

okc4df.jpg

 

Co do FreeBSD, które podałeś, to to jest to samo co z tematu Terezno, tak? Bo nazwa i rozmiar są takie same. Więc tego nie pobierałem, bo bym musiał na nowo konfigurować.

 

@edit:

 

Błąd naprawiony - Zapomniałem w pongu dopisać 0 w kliencie.

 

Tak czy siak po odpaleniu klienta mam cały czas: Zostaniesz połączony z serwerem.

 

Jakieś jeszcze sugestie? :|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...