Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zbalansować klasy w SF?


GILUxDILU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym wam zaprezentować "gigantyczny" poradnik jak zbalansować klasy na swoim prywatnym serwerze SF. Robię ten poradnik, gdyż na wielu serwerach[wszystkich] nie ma zbalansowanych klas. 

 

Szukamy linijki:

$class_weap_multiplier = array (

Pod nią mamy:

	1,
	2,
	3 
);

1- mnożnik obrażeń dla klasy WOJOWNIK

2- mnożnik obrażeń dla klasy MAG

3- mnożnik obrażeń dla klasy ZWIADOWCA

 

Jeśli chcecie DMG takie jak na serwerze globalnym radzę dać 1/3/2.

 

Liczę chociaż na LIKE.

 

Opublikowano

na epvp rozkminiają wieże i trzeba usunąć z dwóch linijek "//".

ale wtedy walka jest z góry ustalona.

Tu chyba trzeba coś dopisać

 

@EDIT: a swoją drogą bardzo przydatny tutek. wielki LIKE dla Ciebie ;)

 

 

jakby ktoś chciał wiedzieć to trzeba zmienić to:

 


http://imgur.com/7ivrT4A

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

na epvp rozkminiają wieże i trzeba usunąć z dwóch linijek "//".

ale wtedy walka jest z góry ustalona.

Tu chyba trzeba coś dopisać

 

@EDIT: a swoją drogą bardzo przydatny tutek. wielki LIKE dla Ciebie ;)

XXX

Opublikowano

Dzięki + dzisiaj postaram się wydać moją ''paczkę serwerową'. Nie ma tam większych zmian oprócz nowego okna i poprawek błędów, ale są za to wszystkie grafiki z SF. W najbliższym czasie chcę też zaktualizować mój spis poradników do SF :)

Powodzenia

 

btw. mam prawie skonczonych pomocników wieży, niedługo udostępnie for free :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...