Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybory do Europarlamentu - Na kogo będziesz głosować!


Europarlament  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy idziesz na wybory?

    • Tak
      15
    • Nie
      3
    • Kappa ( nie mam 18 lat)
      28
  2. 2. Za jaką partią jesteś

    • PiS
      2
    • PO
      7
    • SLD
      1
    • Nowa Prawica
      28
    • PSL
      0
    • Ruch Palikota
      7
    • Polska Razem
      1
    • Solidarna Polska
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym poznać opinię użytkowników tego forum nt. tych wyborów i na kogo będą głosować i dlaczego.

 

sstwc.jpg

Opublikowano

PO 4 głosy , ciekawo co za debile.

Wystarczy jedno pytanie aby zmasakrować lewaków.


DLaczego głosujesz na PO ?

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

PO 4 głosy , ciekawo co za debile.

 

Wystarczy jedno pytanie aby zmasakrować lewaków.

 

 

DLaczego głosujesz na PO ?

Szczerze, lepiej na PO niz na PiS wedlug mnie, a juz najlepiej na prawice :>. 

sstwc.jpg

Opublikowano

Szczerze, lepiej na PO niz na PiS wedlug mnie, a juz najlepiej na prawice :>. 

Donald Kaczor to ta sama partia więc o co kurwa chodzi ?

 

 

Nie podałeś żadnego argumentu który by przekonał na głosowanie na Platformę Obłudy

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Jestę sobie wesołym niepełnoletnim człowieczkiem i dlatego na nikogo nie zagłosuję. Gdybym jednak w magiczny sposób stał się dziś pełnoletni, to i tak bym na nikogo nie zagłosował. Politycy w Polsce chcą zwyczajnie sobie zarobić i jakoś nie są wystarczająco uzdolnieni żeby zmienić warunki życia w Polsce na super hiper mega ekstra dobre. Cebulowaci wyborcy rządają cudu, więc chcą polityka, który poprawi znacząco ich los. Niestety, ale nie ma takich polityków, który w ciągu jednej/dwóch kadencji daliby radę zrobić z Polski mocarstwo. A głosowanie na polityków, by potem obwiniać ich o niezbyt fajne warunki w kraju, nie ma sensu.

Opublikowano

Donald Kaczor to ta sama partia więc o co kurwa chodzi ?

 

 

Nie podałeś żadnego argumentu który by przekonał na głosowanie na Platformę Obłudy

Jezu człowieku, nasrane masz we łbie. Nie pochwalał głosowania na PO tylko powiedział, że to lepsze od oddania głosu na PIS.

 

I ma rację, bo konserwatyzm to zbrodnia przeciwko ludzkości a patriotyzm w wydaniu naszej prawicy to śmierdzący nacjonalizm.

 

TOPIC

Nie zagłosuję bo w ten weekend wyjeżdżam z przyjaciółką. Milion razy to dla mnie ważniejsze niż pójść i zagłosować na zjebów.

 

Każdemu wyborczemu KNP polecam przeczytać (I dopuścić do świadomości) chociażby ten krótki artykuł.

http://lukaszpiechowiak.blogbank.pl/2014/05/19/wszyscy-klamia-knp-tez/

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Poco głosować zjebów i tak nic nie zrobią.

IDĄ TYLKO PO KASĘ...

ThisIsFan_eune_10_6_logo.png

Opublikowano

Ja nie będę głosowała na partię, ale na osobę. Ma 1 miejsce na liście, więc wejdzie. To jedyny powód, dla którego w ogóle wybiorę się do urny.

#don't care

Opublikowano

Na pewno nie na Korwina. Jego ostatnia wypowiedź w której twierdził że kobiety podczas gwałtu udają że stawiają opór, tylko utwierdziła mnie w przekonaniu że wąsaty to pajac.

Game Over

Opublikowano

Na pewno nie na Korwina. Jego ostatnia wypowiedź w której twierdził że kobiety podczas gwałtu udają że stawiają opór, tylko utwierdziła mnie w przekonaniu że wąsaty to pajac.

Obejrzyj sobie ten fragment debaty jeszcze raz, bo chyba nie za bardzo zrozumiałeś to co Korwin mówił.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

 

Jezu człowieku, nasrane masz we łbie. Nie pochwalał głosowania na PO tylko powiedział, że to lepsze od oddania głosu na PIS.

 

I ma rację, bo konserwatyzm to zbrodnia przeciwko ludzkości a patriotyzm w wydaniu naszej prawicy to śmierdzący nacjonalizm.

 

TOPIC

Nie zagłosuję bo w ten weekend wyjeżdżam z przyjaciółką. Milion razy to dla mnie ważniejsze niż pójść i zagłosować na zjebów.

 

Każdemu wyborczemu KNP polecam przeczytać (I dopuścić do świadomości) chociażby ten krótki artykuł.

http://lukaszpiechowiak.blogbank.pl/2014/05/19/wszyscy-klamia-knp-tez/

Jeden artykul o KNP niczego nie dowodzi, nawet jezeli by nie mial racji co to tego ze ue nam pomoglo w sprawie dotacji to jednak nie zmienia to faktu ze ue w zamian za to narzuca Polsce ustawy, limity na produkcje itp. zmiejszajac dochod Polski z gospodarki.

sstwc.jpg

Opublikowano

Jeden artykul o KNP niczego nie dowodzi, nawet jezeli by nie mial racji co to tego ze ue nam pomoglo w sprawie dotacji to jednak nie zmienia to faktu ze ue w zamian za to narzuca Polsce ustawy, limity na produkcje itp. zmiejszajac dochod Polski z gospodarki.

Limity produkcyjne też są potrzebne. Polska często produkowała nadwyżki co również dla rynku nie jest dobre.

 

Polska sama nie ma absolutnie żadnych szans na arenie światowej. Natychmiastowo by się załamała. Przy takiej emigracji, przy takim rynku nie wytrzymałaby jednej kadencji.

A zniesienie podatku dochodowego i prywatyzacja zdecydowanie by jej nie pomogła. U nas rynek dla prywatnej edukacji czy służby zdrowia jest wyjątkowo nieprzyjazny i minie sporo czasu nim to się zmieni.

 

Problem z programem knp jest taki, że realizacja jednego puntu powoduje załamanie dwóch innych. Dlatego właśnie uważam, że ta partia nie może nigdy dojść do władzy a unia jest jedynym co powstrzymuje nasz kraj od całkowitej marginalizacji. 

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

kappa nie mam 18 lat jednak jakbym miał poszedłbym wziął listę i przekreślił ją całą i wrzucił do urny.

Taki wyraz protestu.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Nie mam 18 lat, ale jak już przekroczę tą barierę to zagłosuje na KNP. Chcę dać innym szanse, kto wie? Może będzie lepiej niż teraz, bo na pewno gorzej być nie może.  ;)

Opublikowano

Limity produkcyjne też są potrzebne. Polska często produkowała nadwyżki co również dla rynku nie jest dobre.

 

Polska sama nie ma absolutnie żadnych szans na arenie światowej. Natychmiastowo by się załamała. Przy takiej emigracji, przy takim rynku nie wytrzymałaby jednej kadencji.

A zniesienie podatku dochodowego i prywatyzacja zdecydowanie by jej nie pomogła. U nas rynek dla prywatnej edukacji czy służby zdrowia jest wyjątkowo nieprzyjazny i minie sporo czasu nim to się zmieni.

 

Problem z programem knp jest taki, że realizacja jednego puntu powoduje załamanie dwóch innych. Dlatego właśnie uważam, że ta partia nie może nigdy dojść do władzy a unia jest jedynym co powstrzymuje nasz kraj od całkowitej marginalizacji. 


Polecam zapoznanie się z filmem.

 

@top

Nowa prawica, nie ze względu Janusza korwin-mikkego, ponieważ czasem gada takie głupoty, że to aż szkoda komentować.

 

Opublikowano

Limity produkcyjne też są potrzebne. Polska często produkowała nadwyżki co również dla rynku nie jest dobre.

 

Polska sama nie ma absolutnie żadnych szans na arenie światowej. Natychmiastowo by się załamała. Przy takiej emigracji, przy takim rynku nie wytrzymałaby jednej kadencji.

A zniesienie podatku dochodowego i prywatyzacja zdecydowanie by jej nie pomogła. U nas rynek dla prywatnej edukacji czy służby zdrowia jest wyjątkowo nieprzyjazny i minie sporo czasu nim to się zmieni.

 

Problem z programem knp jest taki, że realizacja jednego puntu powoduje załamanie dwóch innych. Dlatego właśnie uważam, że ta partia nie może nigdy dojść do władzy a unia jest jedynym co powstrzymuje nasz kraj od całkowitej marginalizacji. 

Co ty za bzdury opowiadasz ?

 

Zniesienie podatku dochodowego przywiałoby tysiące nowych firm które by kwitły w Polsce.

 

To chyba masz problem bo 25 mają będzie +/- 10 %

 

Jedynie co unia powstrzymuje to rozwój, trzeba jak najszybciej od niej odłączyć.

 

Poparcie prawicy nie rośnie jedynie w Polsce, Europa zaczyna budzić się i logicznie myśleć.

 

 

10271528_666785493393765_451035830569592

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Wy głosujecie na partie, które kierują się określonym programem, czy na co? Nie skreślajcie programu, czyli pomysłu na kraj, który Wam odpowiada przez osobę lub osoby. Nie chcesz głosować? Oddaj pusty głos. Frekwencja jest ważna...(w kontekście krajowym)

Opublikowano

Co ty za bzdury opowiadasz ?

 

Zniesienie podatku dochodowego przywiałoby tysiące nowych firm które by kwitły w Polsce.

 

To chyba masz problem bo 25 mają będzie +/- 10 %

 

Jedynie co unia powstrzymuje to rozwój, trzeba jak najszybciej od niej odłączyć.

 

Poparcie prawicy nie rośnie jedynie w Polsce, Europa zaczyna budzić się i logicznie myśleć.

10%?! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Rozwój na pełnej kurwie był od 89' do 2004, nie ma co...

Poparcie prawicy rośnie, bo ludzie szukają winnych za kryzys. Jako, że nie rozumieją, że na gospodarkę wpływa milion więcej czynników niż sam rząd to wybierają prostą drogę - zawinił rząd.

Rząd, który według nich był zbyt miękki dlatego zostaje mianowany znienawidzoną (Przez czasy komunistyczne) lewicą, z którą ma tyle wspólnego co piernik z myszą polną.

 

No ale spoko, teraz pora na konserwatystów, którzy od 80 lat żyją niezmiennymi wartościami i w domach chyba wciąż mają radioodbiorniki z lat 20-tych. Oni nie będą żyć w kraju z obcokrajowcami i osobami o innej orientacji, no bo jak to tak zmieniać zwyczaje? Przecież świat powinien w ogóle się nie zmieniać i byłoby spoko - idziemy do konserwatywnej prawicy.

 

I tutaj z pomocą przychodzi Korwin-Mikke, parodia "polityka", który swoją działalność opiera na happeningach i populizmach, skandalach, kontrowersji i podpierdalaniu wszystkiego, na czym dzisiejszy świat stoi.

 

 

I nikt już nie zwraca uwagi na to, że może się mylić, nie. Skoro podburza wszystko dookoła to trzeba go poprzeć bo w końcu jest tak źle i zjebanie.

Korwin ma poparcie bo ludzie nie starają się widzieć plusów teraźniejszości. Chcą zmian i szczerze mówiąc nie zwracają już uwagi czy to będą zmiany na lepsze czy na gorsze.

 

I zniesienie podatku nikogo by tu nie ściągnęło. Pracodawcy idą tam gdzie mają najtaniej - Chiny, Japonia itd. Jedyne co by się tu pojawiło to firmy nakierowane na nasz konsumpcjonizm czekające na nasze nowe pieniądze.

 

Kiedy Korwin stanie w parlamencie i rzuci tekstem np. o inwalidach to świat będzie miał gdzieś z jakiej jest partii, świat powie, że jest polakiem i zbłaźni cały nasz kraj, tyle.

742611478555387739101.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...