Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybory do Europarlamentu - Na kogo będziesz głosować!


Europarlament  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy idziesz na wybory?

    • Tak
      15
    • Nie
      3
    • Kappa ( nie mam 18 lat)
      28
  2. 2. Za jaką partią jesteś

    • PiS
      2
    • PO
      7
    • SLD
      1
    • Nowa Prawica
      28
    • PSL
      0
    • Ruch Palikota
      7
    • Polska Razem
      1
    • Solidarna Polska
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno nie na Korwina. Jego ostatnia wypowiedź w której twierdził że kobiety podczas gwałtu udają że stawiają opór, tylko utwierdziła mnie w przekonaniu że wąsaty to pajac.

 

Albo "każda kobieta chciała by być trochę gwałcona"

Mózg rozyebanny

Opublikowano

10%?! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Rozwój na pełnej kurwie był od 89' do 2004, nie ma co...

Poparcie prawicy rośnie, bo ludzie szukają winnych za kryzys. Jako, że nie rozumieją, że na gospodarkę wpływa milion więcej czynników niż sam rząd to wybierają prostą drogę - zawinił rząd.

Rząd, który według nich był zbyt miękki dlatego zostaje mianowany znienawidzoną (Przez czasy komunistyczne) lewicą, z którą ma tyle wspólnego co piernik z myszą polną.

 

No ale spoko, teraz pora na konserwatystów, którzy od 80 lat żyją niezmiennymi wartościami i w domach chyba wciąż mają radioodbiorniki z lat 20-tych. Oni nie będą żyć w kraju z obcokrajowcami i osobami o innej orientacji, no bo jak to tak zmieniać zwyczaje? Przecież świat powinien w ogóle się nie zmieniać i byłoby spoko - idziemy do konserwatywnej prawicy.

 

I tutaj z pomocą przychodzi Korwin-Mikke, parodia "polityka", który swoją działalność opiera na happeningach i populizmach, skandalach, kontrowersji i podpierdalaniu wszystkiego, na czym dzisiejszy świat stoi.

 

 

I nikt już nie zwraca uwagi na to, że może się mylić, nie. Skoro podburza wszystko dookoła to trzeba go poprzeć bo w końcu jest tak źle i zjebanie.

Korwin ma poparcie bo ludzie nie starają się widzieć plusów teraźniejszości. Chcą zmian i szczerze mówiąc nie zwracają już uwagi czy to będą zmiany na lepsze czy na gorsze.

 

I zniesienie podatku nikogo by tu nie ściągnęło. Pracodawcy idą tam gdzie mają najtaniej - Chiny, Japonia itd. Jedyne co by się tu pojawiło to firmy nakierowane na nasz konsumpcjonizm czekające na nasze nowe pieniądze.

 

Kiedy Korwin stanie w parlamencie i rzuci tekstem np. o inwalidach to świat będzie miał gdzieś z jakiej jest partii, świat powie, że jest polakiem i zbłaźni cały nasz kraj, tyle.

Kolego, powiedz mi kto inny jest winy obecnej sytuacji w Polsce? Oczywiście, że rząd. 89' to był czwarty rozbiór Polski. Jak czytam twoje posty to aż mi szkoda to komentować. Nie które rzeczy, które mówi Korwin mijają się z celem, racja, ale wolałbym głosować na niego, niż na złodziei z PO. Dlaczego? Już mówię.

 

- Rekordowe zadłużenie kraju. Ja się kurwa pytam gdzie są pieniądze z Unii Gównojebskiej.

- Wiek emerytalny. Wiele istnień ludzkich nie dożyje emerytury, na którą pracują całe życie.

- Lizanie dupy USA i zważanie na słowa przy Ruskich

- Homoseksualiści. Tęcza tolerancji - kto ją tam postawił? Zapewne PO z Grodzką, sorry - z Krzysztofem Bęgowskim na czele.

- Bezrobocie

- Emigracja

https://www.youtube.com/watch?v=E8hKYJEyqL8#t=28

Wszystko piękne i doskonale ujęte.

 

I błagam, skończ pierdolić o tolerancji, czy tego typu rzeczach, bo kiedy przyjdzie czas potrzeba obrony kraju to kto Cię obron? Pedały w rurkach, czy patrioci, kibice, czy ''kibole''. 

 

A to co powie o mnie zachód to gówno mnie obchodzi, za przeproszeniem. O takich datach jak 1683, 1920, 1940 to już nie pamiętają?

 

Tu jest Polska nie Bruksela, tu się pedalstwa nie popiera! Dziękuje i czekam na hejty miłosiernych samarytaninów. 

Opublikowano

10%?! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Rozwój na pełnej kurwie był od 89' do 2004, nie ma co...

Poparcie prawicy rośnie, bo ludzie szukają winnych za kryzys. Jako, że nie rozumieją, że na gospodarkę wpływa milion więcej czynników niż sam rząd to wybierają prostą drogę - zawinił rząd.

Rząd, który według nich był zbyt miękki dlatego zostaje mianowany znienawidzoną (Przez czasy komunistyczne) lewicą, z którą ma tyle wspólnego co piernik z myszą polną.

 

No ale spoko, teraz pora na konserwatystów, którzy od 80 lat żyją niezmiennymi wartościami i w domach chyba wciąż mają radioodbiorniki z lat 20-tych. Oni nie będą żyć w kraju z obcokrajowcami i osobami o innej orientacji, no bo jak to tak zmieniać zwyczaje? Przecież świat powinien w ogóle się nie zmieniać i byłoby spoko - idziemy do konserwatywnej prawicy.

 

I tutaj z pomocą przychodzi Korwin-Mikke, parodia "polityka", który swoją działalność opiera na happeningach i populizmach, skandalach, kontrowersji i podpierdalaniu wszystkiego, na czym dzisiejszy świat stoi.

 

 

I nikt już nie zwraca uwagi na to, że może się mylić, nie. Skoro podburza wszystko dookoła to trzeba go poprzeć bo w końcu jest tak źle i zjebanie.

Korwin ma poparcie bo ludzie nie starają się widzieć plusów teraźniejszości. Chcą zmian i szczerze mówiąc nie zwracają już uwagi czy to będą zmiany na lepsze czy na gorsze.

 

I zniesienie podatku nikogo by tu nie ściągnęło. Pracodawcy idą tam gdzie mają najtaniej - Chiny, Japonia itd. Jedyne co by się tu pojawiło to firmy nakierowane na nasz konsumpcjonizm czekające na nasze nowe pieniądze.

 

Kiedy Korwin stanie w parlamencie i rzuci tekstem np. o inwalidach to świat będzie miał gdzieś z jakiej jest partii, świat powie, że jest polakiem i zbłaźni cały nasz kraj, tyle.

Masz rację szukają winnych już znaleźli rząd lewica, socjal. 

Mówisz o chinach gdyby w polsce nie było socjalizmu polska byłaby największą potęgą w Europie.

 

Przed wejściem do Unii Gównojebskiej ( unia nie będzie zasługiwała na posiadanie w nazwie Europy bo to mija się z celem) rozwój w Polsce osiągał 7% teraz jest jakieś 2% i spada i będzie na minusie.

Wystarczy spojrzeć na Niemcy, teraz to ruina gospodarcza i bankrut ilość długów mówi wszystko za siebie.

 

Cypr gdy wszedł do Unii był najbogatszym krajem teraz jest na skraju załamania.

 

Kapitalizm jest potrzebny, jeśli hrabia14 widzisz w Unii rozwój to chyba nie wiesz co mówisz. Celem Unii jest celowe zatrzymanie rozwoju, zniszczenie górnictwa, gdzie polska posiada duże złoża i mogłaby przez kilkadziesiąt lat zaspokoić zapotrzebowanie, ale nie bo chora przepisy debili z brukseli uniemożliwiają tego.

 

 

 

Korwin to typowy polityk europejski jeśli twierdzisz że jest parodią polityka to z ust idioty to komplement.

 

 

 

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, albo  jeszcze tego w tvn nie pokazali ale Korwin wspomógł finansowo szkolne sale komputerowe dla inwalidów.

 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...