Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę przedłużyć ani ulepszyć wierzchowca


CorshiKing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wbiłem 20lvl konia, mam dzikiego wierzchowca i ani nie mogę przedłużyć wierzchowca ani ulepszyć do poziomu dzielnego.Gdy klikam,że chcę ulepszyć to daje opcję ze zwojem mutacji i pisze mi "nie posiadasz jeszcze wystarczająco doświadczenia,aby ulepszyć swojego wierzchowca.potrzebujesz conajmniej licencji konia bojowego Wtf? mam bojowca więc o co biega? Mój kolega miał dzielnego na 48lvl, ja mam 35. Nie możliwe żeby usunęli tego buga bo jeszcze niedawno był i można go było używać.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wbiłem 20lvl konia, mam dzikiego wierzchowca i ani nie mogę przedłużyć wierzchowca ani ulepszyć do poziomu dzielnego.Gdy klikam,że chcę ulepszyć to daje opcję ze zwojem mutacji i pisze mi "nie posiadasz jeszcze wystarczająco doświadczenia,aby ulepszyć swojego wierzchowca.potrzebujesz conajmniej licencji konia bojowego Wtf? mam bojowca więc o co biega? Mój kolega miał dzielnego na 48lvl, ja mam 35. Nie możliwe żeby usunęli tego buga bo jeszcze niedawno był i można go było używać.

 

Każdy błąd jaki pojawia się na forum Mt2.pl zostaje natychmiast wzięty pod obróbkę, nie wiem po co wysyłacie raporty, a potem dziwicie się czemu jest to zablokowane ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...