Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy była kiedyś jakaś dziewczyna w lcs?


rojdzonson1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up Taki peke to gejskol i nawet bym się cieszyl jak by go ojechała.

 

Dziewczyny w lolu i na lcs, nie mam nic przeciwko, ale ich gra nie umywa się do gry mężczyzn.

Diss_Stream.png

Opublikowano

Pierdolenie. Proste przykłady mamy nawet u nas w Polsce np. bella, czy mysh. Obie są w diamentowej lidze, grają z wieloma świetnymi graczami na scenie NE i nikt nie zarzuci im tego, że są słabe. Założę się, że 70% osób tutaj piszących / przeglądających nawet nie osiągnie połowy tego co one. Stereotyp " kobieta, to do kuchni " zaniknął. Skoro lubią grać w lola, niech grają, a jeśli ktoś zwraca uwagę tylko na cycki, to niech wraca sobie na inne strony internetu, gdzie czuje się spełniony fizycznie.

Opublikowano

Ludzie, gadacie, że się nie umywa.

Tylko dla tego, że nie streamują?

Jeszcze się okaże, że każdy czelenczer który nie streamuje to laska :)

A tak po za tym to co piszecie serio nie ma sensu, znam kilka dziewczyn które grają na prawdę dobrze ( tylko dziewczyna jak dziewczyna spina spina spina ;/ )

Ale szczerze mnie ciekawi czemu nie ma dziewczyn na LCS'ach. Dziwne trochę ;P

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

Bleh... Tych panów z brązu co tak się wymądrzają ze kobiety miejsce jest w kuchni - nie bede komentować, bo nie chce mi sie zniżać do poziomu mułu, dna i wodorostów.
 
Może trochę rozwinę ten temat jako, że mam dosc duzą wiedzę ^^
 
Polskich kobiecych timów jest okolo 10...
tu podaje liste 

1. Girls On The Pink Wings - https://www.facebook.com/GirlsOnThePinkWings

  •  1. Jungle- Reniferkà
  •  2. Top- NagaTancerka
  •  3. Mid- LunaticSquirrel
  •  4. Adc- Ruda3
  •  5. Support- Zuzai 

2. Blazing Vixens - https://www.facebook.com/BlazingViixens?fref=ts

  •  1. Jungle- Kusiec
  •  2. Top- RB Shisha
  •  3. Mid- Maaarta
  •  4. Adc- Schiwa
  •  5. Support- Beylays

3. GF.Vain Vixen - https://www.facebook.com/cancer5?fref=ts

  •  1. Jungle- GF suyona 
  •  2. Top- GF Jokkí  
  •  3. Mid- GF VIKING Freya  
  •  4. Adc- GF Lady Juleczka  
  •  5. Support- GF Hi Im Saywen  

4. Angry Fluffy Kittens - https://www.facebook.com/AngryFluffyKittens?fref=ts

  •  1. Jungle- Monst3R KITTY
  •  2. Top-
  •  3. Mid -
  •  4. Adc- Niegrzeczna
  •  5. Support- 

5. Angels of Darkness - https://www.facebook.com/angelsofdarknessfemale?fref=ts

  •  1. Jungle- Neiwi
  •  2. Top-  Big Bad Lily
  •  3. Mid- Eldunarii
  •  4. Adc- Claraaa
  •  5. Support- Czekusia

6. Royal Phoenixes - https://www.facebook.com/RoyalPhoenixes?fref=ts

  •  1. Jungle- MP Ikaryndia
  •  2. Top- MP Bellasmile
  •  3. Mid- Red Panda
  •  4. Adc- Ellyara
  •  5. Support- Hi im Jessalyn

7. Strawberry bubbles -  https://www.facebook.com/s.bubbles

  •  1. Jungle- MissHawk
  •  2. Top- Lady Vetinari
  •  3. Mid- Mizuhii
  •  4. Adc- UsägiChän
  •  5. Support- Ashwee

8. Hemp-Gruz- https://www.facebook.com/gruzfemale

  •  1. Jungle-
  •  2. Top- 
  •  3. Mid-
  •  4. Adc-
  •  5. Support-  

9. Laski Dajcie nam wygrac

  •  1. Jungle- Grinaj
  •  2. Top- Elmyrka
  •  3. Mid- Swatina
  •  4. Adc- Adzia19
  •  5. Support- Neferet

10. KittyCat Dollz - https://www.facebook.com/KittyCatDollzLoL

  •  1. Jungle-
  •  2. Top-
  •  3. Mid- 
  •  4. Adc-
  •  5. Support -

11. Unstoppable Ladies

  •  1. Jungle- Weriss
  •  2. Top- KineesR
  •  3. Mid-Erinn
  •  4. Adc- Laosie
  •  5. Support-CyberBully

 

 

 

Czemu nie ma kobiety w lcs ? A czemu w szachach jest podział na scene męska i żenska ? Poniewaz kobiety mysla w inny sposob. 

Szachy sa też sportem nie wymagających bicka, a mimo to dziela się ze wzgledu na plec...

Obecnie scena female lola jest dosc uboga, ale przynajmniej zaczyna sie cos na niej dziać, Polski ESL zaczal organizowac żenskie Go4Lole, moze niedlugo pojawi sie jakiś EPS Female ;d

 

Kiedyś wypowiadałam sie na ten temat dla portalu female-gaming

 

Często spotykamy się z negatywnymi komentarzami kierowanymi w naszą stronę. Zarówno od tych zupełnie randomowych osób na teamówkach, jak i od tych wyżej postawionych w hierarchii League of Legends. Najczęściej chyba są to komentarze, że żeńska scena topajacerka i nie ma prawa bytu lub uszczypliwe dogadywanie, że mamy wracać do kuchni. Wcale się z tym nie zgodzę, bo skoro w USA LoL traktowany jest jako sport, to tak jak w każdym sporcie – dzieli się na płeć.  Nawet szachy, które są sportem, w którym głownie używa się siły umysłu podzielone są względem płci. Myślę, że w przyszłości scena female bardziej się rozwinie i oglądać będziemy mogli rozgrywki dziewczyn na najwyższym poziomie. Z drugiej strony pojawiają sie też komentarze pozytywne, gdzie ludzie wspierają nas i motywują do dalszych działań, za co im serdecznie dziękuję :)

 

3KIpGJ1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...