Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy była kiedyś jakaś dziewczyna w lcs?


rojdzonson1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proste pytanie. Nie ma ich poniewaz sa za slabe

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

jak nie było to myslicie ze z czego to wynika ze dziewczyn nie ma w lcs?

Wynika to z tego , że np. 4 mężczyzn i 1 dziewczyna w składzie i każdy nie skupiał się na grze tylko na cyckach. post-641885-0-29988100-1400601280.jpg

Opublikowano

Wynika to z tego, że w lcs jest ligą dla osób płci męskiej, kobitki mają własne ligi w esl, może kiedyś będzie jakieś girl-lcs

 

 

Opublikowano

tylko w lolu nie wykazujesz sie sila fizyczna tylko zrecznoscia, a kobieta w tym moze dorownac mezczyznie ._.

mezczyzna ZAWSZE bedzie lepszy w kategoriach fizycznych wiec post UP jest bez sensu

nudsyg_zps005130d2.png

Opublikowano

Kobiety są hujowe. Jak parkowac samochodem nie umią to wyobraź SB co by w lolu robiły :D BTW kuchnia, lóżko to ich miejsce :D

Opublikowano

Kobiety są hujowe. Jak parkowac samochodem nie umią to wyobraź SB co by w lolu robiły :D BTW kuchnia, lóżko to ich miejsce :D

Ty jesteś chłopie chyba nienormalny i nie masz pojęcie o czym mówisz dzieciaku.

2QBkjd.jpg

 
Osiągnięcia:


ESL 3on3:
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #106 (21.08.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 August Month Final (28.08.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #107 (04.09.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #109 (18.09.14)
# 4th Place LoL Go4LoL Poland 3on3 September Month Final (2.09.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #111 (07.10.14)
# 1st Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #112 (14.10.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #113 (21.10.14)
 
VoidLeague 3on3:
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #30 East (30.08.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #31 East (06.09.14)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #32 East (13.09.14)
# 4th Place VoidLeague 3on3 TT #33 East (20.09.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #34 East (27.09.14)
# 3rd Place VoidLeague 3on3 TT #35 East (04.10.2014)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #36 East (11.10.14)
 
ESCsportcup 3on3:
# 1st Place ESC Cup4Fun #4 (21.09.14)
# 1st Place ESC Cup4Fun3on3 #6 (19.10.14)

Opublikowano

@UP

POLAĆ MU! ;_;

 

@AntyWarn

Kobiety są jak najbardziej potrzebne. Jak macie inną orientacje to już nie moja wina ^^

Opublikowano

Ty jesteś chłopie chyba nienormalny i nie masz pojęcie o czym mówisz dzieciaku.

Nie jesteś nikim kto może do mnie mówić dzieciaku. Taki z CB koazak to dawaj na PW

 

Napisałem tylko swój tok myślenia i dalej jestem w tym przekonaniu ze kobiety w czynnosciach manualno-myslowych pod naciskiem stresu nie wiedza co robią. Nie martw się Moner, kiedyś jak trochę dojrzejesz tez dojdziesz do tego wniosku :) Pozdrawiam JDragon

Opublikowano

Nie jesteś nikim kto może do mnie mówić dzieciaku. Taki z CB koazak to dawaj na PW

 

Napisałem tylko swój tok myślenia i dalej jestem w tym przekonaniu ze kobiety w czynnosciach manualno-myslowych pod naciskiem stresu nie wiedza co robią. Nie martw się Moner, kiedyś jak trochę dojrzejesz tez dojdziesz do tego wniosku :) Pozdrawiam JDragon

ty jak dorosniesz to sie zabijesz jak zobaczysz co pisales, chyba ze caly czas bedziesz ...

 

ja dostalem na 40 gier, przynajmniej przyzyczaje sie do ograniczenia flame'u ale szkoda ze all nie dziala

ty jak dorosniesz to sie zabijesz jak zobaczysz co pisales, chyba ze caly czas bedziesz ...

 

ja dostalem na 40 gier, przynajmniej przyzyczaje sie do ograniczenia flame'u ale szkoda ze all nie dziala

kurwa nie to okno

Opublikowano

Nie jesteś nikim kto może do mnie mówić dzieciaku. Taki z CB koazak to dawaj na PW

 

Napisałem tylko swój tok myślenia i dalej jestem w tym przekonaniu ze kobiety w czynnosciach manualno-myslowych pod naciskiem stresu nie wiedza co robią. Nie martw się Moner, kiedyś jak trochę dojrzejesz tez dojdziesz do tego wniosku :) Pozdrawiam JDragon

Hahahaha odezwał się ten który żulił o cracked skrypty na free userze.

 

A poza tym ciekawe ile razy Ci kobitka ...

Opublikowano

Nie jesteś nikim kto może do mnie mówić dzieciaku. Taki z CB koazak to dawaj na PW

 

Napisałem tylko swój tok myślenia i dalej jestem w tym przekonaniu ze kobiety w czynnosciach manualno-myslowych pod naciskiem stresu nie wiedza co robią. Nie martw się Moner, kiedyś jak trochę dojrzejesz tez dojdziesz do tego wniosku :) Pozdrawiam JDragon

Posłuchaj no chwile. Po pierwsze jaki "kozak", ja Ci tylko zwracam uwagę na twoje seksistowskie gadki. Po drugie, nie będę się wyzywał noname'a z internetu na "PW". Po trzecie, kobieta to ósmy cud świata, a traktowanie jej jak ścierę z napędem na dwie nogi jest chyba nie do końca normalne. Ciekawe co by twoja matka powiedziała jakby to przeczytała, albo np. dziewczyna, żona etc. Normalnie powinieneś dostać w twarz. Po czwarte, mówisz mi, że jak "dojrzeje" to dojdę do "tego wniosku". Czy naprawdę myślisz, że oznaką dojrzałości będzie uważanie kobiety za "wynieś, przynieś, pozamiataj"? Myślisz trochę nad tym co piszesz w internecie?

 

@topic

A ja się cieszę, bo nie dostałem chat restricta jak pół serwera. :D

 

 

PS. A moderatora e-penis uwiera, że stawia ostrzeżenia za takie pierdoły?

2QBkjd.jpg

 
Osiągnięcia:


ESL 3on3:
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #106 (21.08.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 August Month Final (28.08.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #107 (04.09.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #109 (18.09.14)
# 4th Place LoL Go4LoL Poland 3on3 September Month Final (2.09.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #111 (07.10.14)
# 1st Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #112 (14.10.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #113 (21.10.14)
 
VoidLeague 3on3:
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #30 East (30.08.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #31 East (06.09.14)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #32 East (13.09.14)
# 4th Place VoidLeague 3on3 TT #33 East (20.09.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #34 East (27.09.14)
# 3rd Place VoidLeague 3on3 TT #35 East (04.10.2014)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #36 East (11.10.14)
 
ESCsportcup 3on3:
# 1st Place ESC Cup4Fun #4 (21.09.14)
# 1st Place ESC Cup4Fun3on3 #6 (19.10.14)

Opublikowano

znajome dziewczyny ktore graja w lola: jedna boi sie chodzic solo top, druga wiecej czasu poswieca na dyskusje podczas gry niz gre, trzecia kompletnie nie nadaje sie do niczego, czwarta niby ogarnieta co gdzie i jak ale skill zenujacy, kilka innych przestalo juz grac. wniosek? miejsce kobiety jest w kuchni :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...