Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagracie na takim serwerze?


szmon1234

Zagrasz?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • Tak
      1
    • Nie
      5
    • Zobaczy się
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ma wizje xD otóż chciałbym nawiązać współprace z pewnym hostingiem i utworzyć serwer na modach Survival albo FB. I pytanie czy zagralibyście ta takim serwerze?

Opublikowano

Nie podałeś jakie pluginy i co na tym serwerze będzie.

Na razie nie możemy niczego ocenić, bo nie mamy jak.

Powiem tyle, że serwery SV i FB są w nadmiarze, więc będziesz musiał Nas czymś zaskoczyć ;).

Opublikowano

Jutro dam edita i dokładnie pluginy napisze i mody bo teraz mi się nie chce. A gdyby serwer był fajny to zagrałbyś ?

Opublikowano

Jeśli serwer wyróżniał by się od innych to tak.

Lecz ta różnica musiała by być rzeczywiście wielka.

Na chwilę obecną nie chce się wypowiadać, bo nie mam o czym ;).

 

Jeśli masz czas to poszukaj jakiś fajnych i epickich pluginów pod taki serwer.

Uwierz mi, iż jest ich mnóstwo i sam żałuję, że niektóre serwery ich nie mają.

 

Dużo zależy od Administracji, atmosfery i innych czynników - sklep, rangi etc.

Bywalec
Opublikowano

Moim zdaniem serwerów typu survival, fb jest na prawdę nadmiar i proszę nie rób tego.

Jeżeli o serwer to sam mam kilka ciekawych pomysłów, innowatorskich i raczej ich nikomu nie zdradzę.

Musisz wyskoczyć na rynek z czymś nowym, wtedy, na współpracę z hostingiem jest duża praca. 

Polecam szukania tematów na serwer w dzisiejszych filmach i grach na topie, ludzie często chętnie poczuliby na własnej skórze to co oglądają, a że minecraft pozwala na wszystko...

5jJNSGS.png

Opublikowano

Nie rób. Na rynku jest nadmiar fb / srv / fac / minigier i innych tego typu gówien. Dodanie moda na surv to jak dodanie do nadmienionego wyżej gówna posypki.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Opublikowano

To może skyblock + sv (z innym eq) + jakies minigames?  Co na takie połączenie powiecie??

 

 

A serwer będzie na VPS albo craftserve bo tam mają launcher który pobiera i instaluje mody

Opublikowano

*Ekhm* Nie, żeby ten tryb gry był powtarzany od... kilku lat?

Ludziom się to nudzi. Wymyśl coś innego. A jeśli już wymyślisz coś dobrego to nie dawaj do tego minigamesów. Bo od tego są większe serwisy z którymi konkurować nie możesz.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      yotsuba.jpg


                                                                                    

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...