Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]CS:GO - Osobny dział


Netqu21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu nie ma osobnego podtematu do cs:go ? Tematy mieszają się między sobą. Chciałem napisać do moderatora tego działu ale wiadomość nie może być wysłana.

Jak ktoś chce zagrać w Metina na TBD - pisać.

Opublikowano

Przydał by się dla go,skoro 1.6 i css mają to czemu Cs;go ma nie mieć.

wiUSaJB.jpg

Ktoś ci pomógł?Daj "Lubie to" w nagrodę za pomoc. :)

Opublikowano

Ponieważ jest główny dział Counter Strike w którym zadajemy pytania, problemy itp.

 

Przenoszę do sugestii.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Admin Cienia
Opublikowano

W dziale jest sporo tematów zwiaznych z csgo, więc można dodać sub-forum.

Jestem na tak.

1294477714-U1.png

Opublikowano

To dlaczego wcześniej nie został stworzony dział CS 1.6 i CS:S, zawsze było tak, że wszystkie pytania dotyczące tych trzech gier, były zadawane w głównym dziale, po co to teraz zmieniać, jak jest dobrze.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Po przyjrzeniu się działowi jestem na nie. Wystarczy, że jak obecnie podzieli się cheaty i ew. publikacje, a reszta tematów niech idzie do głównego.

Opublikowano

Co do poradników i cheatów, to nie ma ich za dużo na razie, więc będzie sobie to stało puste, dlatego jestem tylko za dodaniem działu na reklamy ;)


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Wystarczy temat poprzedzić prefiksem. Nie.

A właśnie, może jeszcze dział dla Source dodacie, hę?

Opublikowano

Nie. Jak już to tylko pod publikacje serwerów. Przeca wszyscy w nazwie tematu albo w poście piszą, że chodzi o globala to po kiego dzielić dział na dwa różne? Tylko więcej pierdolenia z tym by było.

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Nie. Jak już to tylko pod publikacje serwerów. Przeca wszyscy w nazwie tematu albo w poście piszą, że chodzi o globala to po kiego dzielić dział na dwa różne? Tylko więcej pierdolenia z tym by było.

Opublikowano

 

Nie. Jak już to tylko pod publikacje serwerów. Przeca wszyscy w nazwie tematu albo w poście piszą, że chodzi o globala to po kiego dzielić dział na dwa różne? Tylko więcej pierdolenia z tym by było.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...