Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam do klubu FOOTABALLTEAM CLASIC od czwartku rusza:D


hubson69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w czwartek rusza ftC :)

 

Jestem z tego powodu bardzo zadowolony

 

Razem z paczka kolegow 5/6 osob przestalismy grac.. bo zmienili ft1 na ft2.;)

 

a wiec mamy szans zaczac od nowa na "ft1"

 

Dobra nie rozpisuje sie a wiec:

Zakladamy swoj klub . Szukamy zawodnikow na obrone atak i pomoc.. 

Przypominam rowiez ze na starym footaballteam nie bylo roznicy czy lewy czy prawy czy srodkowy zawodnik.. byl tylko 1 .:)

 

 

Oczekujemy : aktywnosci / pomocy w klubie / jak chcesz to finansowo mozesz nam pomoc.! zroci sie to napewno ..

 

Ofiarujemy : pomoc z kartami / pensja /tk (juz w pierwszym dniu istnienia klubu ) / mase sparingow meczy ligowych .. oraz zmiany ( gorszy przeciwnik schodzi zmeczony grac wchodzi swierzy rozwijajacy sie zeby mogl zadania zrobic w lowcy talentow

 

 

Jestes zainteresowany gg 15878021 lub tutaj pisz ;) w dniu startu podam swoja nazwe ID .. (mysle ze w 2 max 3 dniu bedziemy mieli klub wiec napisze rowniez ID kluub ;) 

 

Pozdro Hubson 

1390144171-U592769.png


  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...