Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka to czapka? Męska, czy damska ?


Czapka  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka to czapka ?

    • Męska
      1
    • Damska
      7
    • Uniwersalna
      16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uniwersalna

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Gdzie odpowiedź "Pedalska"? przydałaby się druga opcja "dla zjebusów"

Btw to podróbka czapki dla gimbusów 

STOP Warnom więc to damska ale nie kupuj bo widać podróbkę. 

amqou1.png


Azb3sT^

Opublikowano

jest to czapka marki chuj, której się nie nosi bo wygląda się jak wieśniak, bądź pseudo szwagier.

nie bier żadnych czapek, kup sobie lepiej jakieś denimki czy cuś ;d

Opublikowano

Co to za roznica czy damksa czy meska jak cie w szkole nie lubia lub na osiedlu to beda mowic ze pedalska chujowa i babska. PS ta to podrobka i raczej chlopa w takiej bym nie widziol

deathnote_1440510412__10.png

Opublikowano

Na zdjęciu widnieje fullcap lub snapback. Jest to uniwersalne, tylko trzeba umieć dobrać do tego resztę.
I rzeczywiście jakiejś firmy chuj xD

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.
 
1374609758-U346826.png
Opublikowano

Pedalska.

 

#topic: Uniwersalna, ale bardziej pedalska męska.

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

Niezła czapka.

Zdecydowanie męska :) 

Ale praktycznie wszystkie czapki tego typu mogą być zakładane przez obje płci ;)

nq89ka.png


Sygnaturka by Versy. Dzięki Ziom :)


BlackShot: Danielr ON_ 


CABAL online: ZeZoPL ON _30lv


Metin2: OFF_in serach the server...

Opublikowano

Gdzie odpowiedź "Pedalska"? przydałaby się druga opcja "dla zjebusów"

Btw to podróbka czapki dla gimbusów 

STOP Warnom więc to damska ale nie kupuj bo widać podróbkę.

Podpisuję się pod tym, zwłaszcza pod pierwszymi trzema słowami.

 

@topic

Żeby nie było to stwierdzam że babska ta czapka :)

HBV27j.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...