Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Krzakogon tank dla łucznika/LoD - Shogun/Centurion/inny?


Fokusekk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Shoguna (ponoć dobry na LoD) za 50zl czy Centka za 100zl i co najlepiej z pozostałymi 300nd?

I moglibyście opisać jakie debuffy/buffy daje cent/shogun?

Opublikowano

Krzakogon Shogun jest według mnie lepszy. Krwawienie zamiast okrzyku bojowego, większy procent wpływu na obronę. U centka jest 45% szansy na zredukowanie obrażeń o 70%, natomiast shogun ma 40% szansy na zredukowanie obrażeń o 80%. Mocniejszy atrybut (80% mrok) centek ma 50% ogień 

Opublikowano

Shoguna (ponoć dobry na LoD) za 50zl czy Centka za 100zl i co najlepiej z pozostałymi 300nd?

I moglibyście opisać jakie debuffy/buffy daje cent/shogun? 

Centurion: 

 

 

Z prawdopodobieństwem 15% możesz stworzyć [ oszolomienie.png oszołomienie ]. Z prawdopodobieństwem 5% możesz stworzyć [ okrzykbojowycenturiona.png okrzyk bojowy centuriona ]. Obrażenia od wszyskich ataków są zmniejszone o 45% z szybkością 70%

Shogun:

 

 

Z prawdopodobieństwem 15% możesz stworzyć [ oszolomienie.png oszołomienie ]. Z prawdopodobieństwem 5% możesz stworzyć [ ranawewrazliwymmiejscu.png rana we wrażliwym miejscu ]. Obrażenia od wszyskich ataków są zmniejszone o 40% z szybkością 80%

 

 

  • Oszołomienie
  • Jesteś zamroczony. Nie czujesz bólu od zadawanych ciosów, gdyż straciłeś przytomność.
  • Czas trwania: 5s
  • Ruch niemożliwy
  • Nie można atakować
  • Nie możesz tego uniknąć

 

  • Rana we wrażliwym miejscu
  • Poważnie zraniony przez ranę we wrażliwym miejscu. 
  • Czas trwania: 30s
  • Co każde 2s Utrata PŻ przez (Poziom działania * 3)
  • Prawdopodobieństwo otrzymania ciosu krytycznego zwiększone o 20%

 

  • Okrzyk bojowy centuriona
  • Okrzyk bojowy centuriona sprawia że przeciwnik zawsze otrzymuje krytyczny cios. 
  • Czas trwania: 5s
  • Zawsze zadajesz śmiertelny atak
  • Energia ognia zwiększona przez (Poziom działania*5)
Opublikowano

Może ktoś jeszcze coś napisze?

I można prosić o wypisanie/jakiś.link jak trenować noskumpla?

Oczywiście wszystkim daje lajki.

Opublikowano

Może ktoś jeszcze coś napisze?

I można prosić o wypisanie/jakiś.link jak trenować noskumpla?

Oczywiście wszystkim daje lajki.

 

 

Co daje nam trenowanie zwierzaka?

Dzięki trenowaniu możemy zwiększyć umiejętności obrony jak również ataku naszego zwierzaka. 

 

Przy pomocy czego trenować nasze zwierzaki?

Do trenowania służą Trener Zwierząt (do kupienia u Evy Energy) oraz Wykształcony Trener Zwierząt (przede wszystkim leci z różnych potworków, dodatkowo wygrywa się go w CP 29).

 

 Trener zwierząt

 

 Wykształcony trener zwierząt

 

Gdzie i jak trenować zwierzaka?

Trenowanie zwierzaków odbywa się w naszym MiniLandzie. Aby uruchomić trenera klikamy dwukrotnie na trenera zwierząt lub wykształconego trenera w wyniku czego powstaje Trener, walczący z naszym zwierzakiem. Podczas walki poziom naszego zwierzaka może wzrosnąć, spaść lub pozostać na tym samym poziomie.

http://board.pl.nostale.gameforge.com/board216-pomoc-pytania-i-pierwsze-kroki/board57-poradniki/board155-gra/2347-noskumple-zwierzaki-%C5%82apanie-karmienie-trenowanie-wypuszczanie/#post162204
Opublikowano

Dzięki wszystkim, zaczynam grać w nt z kolegą (nie grałem od pół roku) i chciałem od początku krzaka expić :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...