Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Noroxor2433 vs Pan Jabłko


Taki KaWai<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Raz, dwa, trzy, Jabłko złapał za majka

Rozpierdolę Cię tak, jak rozjebałem FanArt'a 

Choć to nie Chupacabra, wbijam tu jak Larry James 

Choć ja jestem owocem, to z Ciebię zrobię dżem

Niezły słeg, typ sobie w Niemczech mieszka

Pewnie też z niego wieprz, jak wszystkie bawarskie ścierwa

Forumowy karierowicz, oddałby wszystko za pengę

Jak Götze i Lewandowski, witamy w Bayernie

Ja nie jestem sprzedawczykiem, nie szukaj mnie na giełdzie

Skończę ten beef w koronie, bo w końcu to Kielce

Typ jara się dubstepem, kurwa co za patus

W trackach dźwięk wiertarki, którą robił go tatuś

Kibicuje Realowi, wypaleni jak Religa 

Chyba coś w tym sezonie, uciekła wam La Liga 

Dobra kończę, szkoda czasu na zera 

Szesnaście śmiertelnych ciosów, bang, #capoeira
Opublikowano
Kiedy patrzysz na mnie, odrazu wymiękasz

Od teraz twoje sny to koszmary, zatapiasz się w lękach

Bo to moja potęga, ja nigdy z tym nie zwlekam

Tak samo jak ty w łóżku spermą ociekasz

Nie ma żadnych żartów, tylko prawdziwa prawda

Teraz wiesz że jestem dziełem frankenstein'a

A od ciebie lepsze teksty ma już Ewa Farna

Abrakadabra, te siedem wersów rozpierdoli cię

Zaraz po ósmym strach sam objawia się

Kiedy to słyszysz padać na kolana chcesz

Nie pękaj, bo to już kurwa zaraz koniec

Jeszcze chwilę poczekaj, zaraz mózg ci spłonie

To takie nie pozorne, głowa też pierdolnie

Na zakończenie opowiem ci coś

Real jest najlepszy, pamiętaj o tym ziom

Witamy w piekle #God mode on


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

sorki ale jablko ładni epoleciał 

League Of Legends,  Counter Strike (1.6, GO) 


 


Jeśli pomogłem zostaw Like. 

Opublikowano

Jabłuszenko na presidenta ! pozamiatał  to byłą wojna w stylu 

 

Eminem Vs Bieber

 

W tym jabłuuszko to oczywiście Eminem

xmMfHrm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...