Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] PolskiBukkit CHYBA pierwsze tłumaczenie bukkita!


Ocena PolskiegoBukkita  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się polski bukkit?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

35663220233329199952.png

Witam , ostatnio zajrzałem do bukkita bardzo dokładnie i pomyślałem aby zrobić POLSKĄ wersje bukkit'a no i co zabrałem się i jest pierwsza wersja beta polskiego bukkita.

UWAGA : Może to być piersze i ostatnie tłumaczenie ale postaram się o ulepszanie.

Może najpierwsz pokażę wam niektóre zmiany i je opisze.

97843746743079516854.png

Zmiana pierwszej informacji w konsoli.

 

69318141443034816037.png

Korekta komend została przetłumaczona oraz ich opisy.

 

08223935687194133532.png

Przetłumaczono niektóre wiadomośći np. zamiast Plugins "PLUGINY"

 

Tak super ... Ale jak to pobrać?

PolskiBukkit znajduje się TU :

Opublikowano

OK, pobrać się nie da (jeszcze).

Ale konsoli nie spolszczyłeś... (większości)

Ja poczekam na aktualizację i zobaczę co wyjdzie.

zDj8kgO.png

Opublikowano

Nic fajnego wystarczy plik z serwera otowrzyc notepad++ :P

No to powodzenia jak chcesz to w notepadzie edytować.

Ogólnie nikt się za to nie zabiera, bo jest od cholery napisów do spolszczenia, a dokładnie nie wiadomo gdzie tego szukać.

Sam się trochę bawiłem, ale to naprawdę jest tak rozległa masa, że znaleźć to czego się szuka graniczy z cudem.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Pytanie do autora:

Będzie zmieniona wiadmość która nie rozpozna bukkit np. Nieznana komenda 

Opublikowano

Pytanie do autora:

Będzie zmieniona wiadmość która nie rozpozna bukkit np. Nieznana komenda

Postaram się jeszcze o wiele rzeczy.
Opublikowano

Dość sporo roboty aby zrobić to porządnie. Nie wiem czy jest to warte przetłumaczenia kilku zwrotów po ang które chyba i tak każda osoba zainteresowana bukkitem powinna znać.

Bez systemu kontroli wersji, CI (np. Jenkins) to słabo to widzę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...