Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

suplementy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Białko buduje mięśnie. Jeśli ktoś trenuje na siłowni musi się liczyć z tym że musi spożywać dużo ilości białka np przez pokarmy bądź suplementy.

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

A jeśli ktoś miałby zamiar budować mięśnie w domu załóżmy że ma mini siłownie to mu to pomoże czy raczej nie?

podobno zażywanie białka niema jakiś tam negatywnych efektów więc nic nie stoi na przeszkodzie by to stosować

Opublikowano

Pytanie, czy to rzeczywiście pomaga i nie lepiej zjeść białko normalnie. ;)

 

Poza tym, większość osób, które znam i które zażywają suplementy odnoszą się z tym, jakby byli astronautami, dlatego przypuszczam, iż ma to jedynie dodać punkty zajebistości dla danej osoby.

ㅈㅈ.

Opublikowano

Pytanie, czy to rzeczywiście pomaga i nie lepiej zjeść białko normalnie. ;)

 

Poza tym, większość osób, które znam i które zażywają suplementy odnoszą się z tym, jakby byli astronautami, dlatego przypuszczam, iż ma to jedynie dodać punkty zajebistości dla danej osoby.

Wiesz niby pomaga bo ma wiele więcej białka niż to co jemy na co dzień

Opublikowano

Jeśli nie masz możliwości trzymać odpowiedniej diety, to białko jest wtedy odpowiednie. 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Całe życie w kłamstwie żyłem, bo ćwiczyłem na siłowni bez białka, ehh :/

A teraz zażywasz? i masz większe efekty?

Opublikowano

A teraz zażywasz? i masz większe efekty?

 

Nie. Po co wy chcecie sztuczne mięśnie mieć, skoro można sobie bez żadnych suplementów i tak dalej wyrobić.

Opublikowano

Biało stosuje się wtedy, kiedy brakuje go w twojej diecie a regularnie ćwiczysz i potrzebujesz go do budowy mięśni.

 

Nie. Po co wy chcecie sztuczne mięśnie mieć, skoro można sobie bez żadnych suplementów i tak dalej wyrobić.

 

Białko jest zwykłym suplementem diety i nie różni się niczym od tego, które zawarte masz w zwykłym jedzeniu więc nie wiem dlaczego mówisz tu o jakichś "sztucznych mięśniach"...

Opublikowano

@up bialko to nie sterydy zeby miec sztuczne mięśnie..

poprostu jezeli nie jesz tyle bialka naturalnego ile potrzebujesz to mozesz to uzupelnic wlasnie tym suplementem.

Opublikowano

@up bialko to nie sterydy zeby miec sztuczne mięśnie..

poprostu jezeli nie jesz tyle bialka naturalnego ile potrzebujesz to mozesz to uzupelnic wlasnie tym suplementem.

 

Ja wiem, ale tak ogólnie napisałem bo większość jak chodzi na siłke to chce jak najbardziej przypakować i ze wszystkiego korzysta co jest dostępne. I pewnie myśli, że jak się białka nawpierdala to będzie miał mięśnie jak cholera

Opublikowano

Nie. Po co wy chcecie sztuczne mięśnie mieć, skoro można sobie bez żadnych suplementów i tak dalej wyrobić.

Gówno prawda.

 

@topic

Sumple bierzesz po to by zwiększyć masę mięśniową/siłę.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Na sucho też się da.

Oczywiście,że też się da,ale musisz mieć wtedy odpowiednią dietę,która kosztuje.Poza tym nie wszyscy siędzą na kompie 24/7 i brzuch rośnie,Ci którzy pracują fizycznie muszą brać suplementy.

 

 

@Makyura

Stosowanie monohydratu kreatyny wydatnie wspomaga zdolności wysiłkowe takie jak siła i wytrzymałość siłowa, przyśpiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała, a także wyraźnie przyśpiesza regenerację powysiłkową.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Oczywiście,że też się da,ale musisz mieć wtedy odpowiednią dietę,która kosztuje.Poza tym nie wszyscy siędzą na kompie 24/7 i brzuch rośnie,Ci którzy pracują fizycznie muszą brać suplementy.

 

 

@Makyura

Stosowanie monohydratu kreatyny wydatnie wspomaga zdolności wysiłkowe takie jak siła i wytrzymałość siłowa, przyśpiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała, a także wyraźnie przyśpiesza regenerację powysiłkową.

Czyli rozumiem same plusy? pozatym jest tani co jest dużym plusem ale czy lepszy od białka?

Opublikowano

ale musisz mieć wtedy odpowiednią dietę,która kosztuje

Ułozenie diety zajmuje 15 minut i to każdy sam może zrobić.

Wystarczy poczytać kilka poradników na forach sportowych., zdobyć jakąś wiedzę i można działać.

 

 

@Edit. Aha, chyba, że Ci chodzi o to, że produkty dużo kosztują.

Fakt, koszt jest ale nie przesadzajmy..

Opublikowano

bialko w proszku czy tez odzywka to jest tylko po to aby uzupelnic braki w diecie -.-' przypuscmi musisz zjesc 150 g bialka z pokramu a np nie masz  w domnp twaroga to zastepujesz go shakiem bialkowym

Opublikowano

bialko w proszku czy tez odzywka to jest tylko po to aby uzupelnic braki w diecie -.-' przypuscmi musisz zjesc 150 g bialka z pokramu a np nie masz  w domnp twaroga to zastepujesz go shakiem bialkowym

 

Przypuśćmy, że nie masz też białka w proszku - w obu przypadkach zapierdalasz do sklepu, bo inaczej koleżanka zobaczy, że nie przykoksiłeś w tym dniu. 

Teraz jesteś w sklepie, na półce obok siebie stoją: białko w proszku i twaróg. Co wybierzesz? Twaróg jest tańszy.

ㅈㅈ.

Opublikowano

Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, bo rady z MPC mogą zaszkodzić Twojemu życiu lub zdrowiu.

Sprawdź sobie na sfd.pl. 

Opublikowano

Czyli rozumiem same plusy? pozatym jest tani co jest dużym plusem ale czy lepszy od białka?

 

Po kreatynie jest niedokrwienie penisa, więc kurczy się w oczach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...