Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

suplementy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przypuśćmy, że nie masz też białka w proszku - w obu przypadkach zapierdalasz do sklepu, bo inaczej koleżanka zobaczy, że nie przykoksiłeś w tym dniu. 

Teraz jesteś w sklepie, na półce obok siebie stoją: białko w proszku i twaróg. Co wybierzesz? Twaróg jest tańszy.

Czyste białko. Nie zawiera węglowodanów, ani tłuszczy. 

Poza tym, wiesz na ile starcza takie opakowanie?

Po kreatynie jest niedokrwienie penisa, więc kurczy się w oczach.

Chciałeś napisać problemy z erekcją. I to nie jest do końca prawda - zależy od organizmu.
Opublikowano

Po kreatynie jest niedokrwienie penisa, więc kurczy się w oczach.

Kreatyna odpada już po samej nazwie odrzuca :P

Znalazłem takie coś (drogie jak cholera, podobno ma być droższe :P)  http://www.afterburnfuels.com/ coto właściwie jest? i jak działa bo podobno po tym mięśnie szybko rosną

Opublikowano

A jeśli ktoś miałby zamiar budować mięśnie w domu załóżmy że ma mini siłownie to mu to pomoże czy raczej nie?

podobno zażywanie białka niema jakiś tam negatywnych efektów więc nic nie stoi na przeszkodzie by to stosować

Białko jedynie w celu uzupełnienia diety w ten właśnie składnik. Branie Białka bez diety zbyt dużo nie pomoże.

 

A teraz zaciekawił mnie monohydrat jakieś skutki uboczne czy coś?

wiele się słyszy na temat kreatyny

Monohydrant ? Wzrost siły i ogólnie masy. Dość zalewa wodą i po cyklu nawet o 1 cm obwody spadają ;/ (wiem bo sam skończyłem cykl)

Opublikowano

Nie. Po co wy chcecie sztuczne mięśnie mieć, skoro można sobie bez żadnych suplementów i tak dalej wyrobić.

 

Nie pewny czy troll, gdyby nie białko to człowiek nie mógłby funkcjonować. xD Makroskładnik jak każdy inny, osoba nie ćwicząca ma zapotrzebowanie w granicach 30g. Ilość ta gwałtownie się powiększa jeżeli mięśnie ulegają mikrouszkodzeniom, inaczej mówiąc ćwiczysz siłowo. Przyjmuje się około półtoraokrotność masy ciała przy takim zapotrzebowaniu, kulturyści dochodzą nieraz do dwukrotności lub wyżej.

 

A i kretyna nie ma żadnych skutków ubocznych, nie licząc przyśpieszonej akcji serca, która dla zdrowej osoby nie jest w żaden sposób szkodliwa.

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

Po białku "sztuczne mięśnie" jebłem!:D

1. Układamie diety nie trwa na 100% 15 min jak ktoś wyżej napisał bo po pierwsze musisz musisz sprawdzić ile potrzebujesz tego całego zapo.kcal i do togo dobierasz w kalkulatorze... Wydaje się proste lecz tak nie jest.

Co do mono. Mono nawadnia ogranizm i nie jest to szkodliwe jeśli stosujesz zalecaną dawkę to nie jest metka żeby były skutki uboczne ludzie litości...

Opublikowano

Nie pewny czy troll, gdyby nie białko to człowiek nie mógłby funkcjonować. xD Makroskładnik jak każdy inny, osoba nie ćwicząca ma zapotrzebowanie w granicach 30g. Ilość ta gwałtownie się powiększa jeżeli mięśnie ulegają mikrouszkodzeniom, inaczej mówiąc ćwiczysz siłowo. Przyjmuje się około półtoraokrotność masy ciała przy takim zapotrzebowaniu, kulturyści dochodzą nieraz do dwukrotności lub wyżej.

 

A i kretyna nie ma żadnych skutków ubocznych, nie licząc przyśpieszonej akcji serca, która dla zdrowej osoby nie jest w żaden sposób szkodliwa.

A mit z małym przyrodzeniem jak wyżej ktoś napisał?

Opublikowano

A mit z małym przyrodzeniem jak wyżej ktoś napisał?

Oczywiście,że tak po kreatynie nie ma żadnych skutków ubocznych chyba,że masz 12-16lat.

Co do wytrzymałości to polecam BCAA

805491408806070489277.png


Opublikowano

Jak chcesz przybrać dosyć na masie to możesz kupić sobie gainer (najlepszy jest mass mutant) 8 kg za 200 zł spokojnie starczy na długo. W tym masz białko,kalorie wszystko co potrzebne :D

Opublikowano

jeśli przestrzegasz diety np na mase to pomoże a bez diety to niestety, szkoda kasy :)

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

To jest mit z małym przyrodzeniem jeśli chodzi o kreatyne to musisz najpierw ćwiczyć na sucho z pół roku. Po okresie stagnacji możesz zacząć brać mono, jeśli chodzi o mase . A więc tak jeśli masz niedowagę to wpierdzielaj co popadnie ale bez przesady, nie do końca wszystko ale z umiarem i mniej więcej licz kalorie na oko , oczywiście jeśli chodzi o supla na mase to polecam mass core 7kg(190) sam go biorę i masa szybko idzie do góry tylko musi być trening i dieta jeśli naprawdę chcesz robić sylwetke i mase .

 

Btw

Jeśli chcesz zawyżać zawyżać suple to moja rada, staż treningowy i chęci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...