Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFORMACJA KTÓRA ZMIENI WASZE ŻYCIE] 22:30 Odcinek surowych rodziców.


jasieeks™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hhahahah... Leże i nie wstaje ^^

On dzisiaj będzie??

Tak

 

nie, nie jestem podstawiony, i dajcie mi spokój dobra? chyba że wolicie bardziej konsekwentne sposoby mojego działania .

Na przykład, spokojnie, nikt nie jest wrogo nastawiony do Ciebie :)

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie, nie jestem podstawiony, i dajcie mi spokój dobra? chyba że wolicie bardziej konsekwentne sposoby mojego działania .

Strach sie bać

 

Pisząc sie na to można było przewidzieć co sie bedzie dzialo xD

Beka w chuj

x

Opublikowano

Może inaczej.

 

Pisaniem do tego typa, tylko dlatego, że był w telewizji oraz spamowniem mu pokazujecie swoją klasę, nędzne gimbusy. 

Opublikowano

Wszyscy, którzy do niego piszecie jesteście tak samo jebnięci jak on. 

To ja tez chce byc jebniety i tez napisze muahuahauhuah

Opublikowano

zabawne te dzisiejsze gimnazjum, a moderator niech dłużej czeka na zamknięcie tematu.

tsundere_signature_by_notmi-d59jat8.png

Opublikowano

zabawne te dzisiejsze gimnazjum, a moderator niech dłużej czeka na zamknięcie tematu.

 

idź sie kurwa bujaj XDDDDD

 

typek jest spoko, da się z nim pograć i popisać hehe sorry smiley że cie oszukałem ale to ja byłem CayceR :D Nie no ale serio typek jest spoko. 

Opublikowano

idź sie kurwa bujaj XDDDDD

 

typek jest spoko, da się z nim pograć i popisać hehe sorry smiley że cie oszukałem ale to ja byłem CayceR :D Nie no ale serio typek jest spoko. 

Spoko gość ale powiedział, że mnie "stuknie" za ten temat, mam się bać? -.-

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Spoko gość ale powiedział, że mnie "stuknie" za ten temat, mam się bać? -.-

 

ale po tej grze czy jak?

 

@down: TO DLATEGO CI NIE GANKOWAŁ MIDA HEHEHE

Opublikowano

ale po tej grze czy jak?

Bo jak graliśmy i na ts "ReportTeemo" z forum powiedział, że to ja napisałem temat to on, że mnie "stuknie" xD

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

bol studio damn shit reported l2p for using 3rd party programs

 

 

czemu ten shit leci o 22;30 bedzie jakis live na tablecie?

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Bo jak graliśmy i na ts "ReportTeemo" z forum powiedział, że to ja napisałem temat to on, że mnie "stuknie" xD

a dokładniej:

"JAK BYM GO SPOTKAŁ TO BYM STUKNĄŁ".

@Edit

Typ jest spoko, nawet bardzo spoko :D

Nie spina dupska tak jak większość brąziaków oraz śmiesznie jest z nim grać :D

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

ojj dodajecie gościa i robicie z niego beke,a teraz osrani wmawiacie,że jest spoko :)
gratuluje autorowi,niezły pomysł na chwile śmiechu z forumowych trashy z przedziału x>1996,gdzie x to rok urodzenia trashu

Opublikowano

ojj dodajecie gościa i robicie z niego beke,a teraz osrani wmawiacie,że jest spoko :)

gratuluje autorowi,niezły pomysł na chwile śmiechu z forumowych trashy z przedziału x>1996,gdzie x to rok urodzenia trashu

Osrani? hahahahahahha

Kolego, skończ z tym bólem dupska - autor robił to dla jaj bo zauważył jego nick na SR geniuszu.

a typek co jak co okazał się być spoko gościem

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Czyli nie wszyscy z brązu V są wrogo nastawieni xD

Ogólnie temat 4fun xD Pewnie już uzbierał +30 znajomych

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Opublikowano

tłumaczysz mi,że ten temat jest dla jaj? DZIĘKI :*

brąziaki brązaki macie tą swoją krew,rozumiecie się prawie bez słów grając w lola,by potem się oceniać

Opublikowano

Osrani? hahahahahahha

Kolego, skończ z tym bólem dupska - autor robił to dla jaj bo zauważył jego nick na SR geniuszu.

a typek co jak co okazał się być spoko gościem

Skoro trafił do "Surowych rodziców" to chyba jednak taki spoko nie był >.<

Opublikowano

Skoro trafił do "Surowych rodziców" to chyba jednak taki spoko nie był >.<

Ten odcinek nagrywali w pazdzierniku i dostal za to 2.7 tys zl :)

 

nie graliscie z nim - nie piszcie. da sie z nim pisac a na dpdatek sam krecil beke z tego ze gral w surowych rodzicach

Opublikowano

Jeszcze w tej reklamie to co napisał ten koleś wygrywa internety! <3

"report Panth and Wukong..." XDDDDDDD a sam ma 1/8 XDDDDD 

 

PS. Chociaż jestem w B4 wydaje mi się że takich statów nawet w unranked nie miałem... :v

1367996595-U582588.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...