Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam osób chętnych do stworzenia czegoś ciekawego :)


dream3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wszystkich mpcforumowiczów.. Jestem graczem muO oraz miałem dużo serwerów mu online, nadszedł czas, w którym powróciłem i jestem bardzo zdeterminowany do postawienia serwera Mu Online. Moje wizje (krótko): 

Jak widzę serwer? na pewno :
-długoterminowy 24/7
- maszyna wykupiona
- pliki serwerowe s3 premium - posiadam :)
- szablon unikalny zrobiony przez Zielsko oraz zakodowany - również posiadam :)

- forum? IPB.. styl jeszcze gdzieś mam :) do zrobienia.. <3

- Sezon jak wyżej w pliczkach 3 :) z dodatkami, w większości to eventy, różne ciekawe..
- Jak to widzę? Serwer od 400 do 900 exp, GR  na 50 rr, po gr > możliwość wybrania itemku 3 opt maks.. +13+l.. web market - czyli wystawianie na aukcje itemów przez graczy np za jogi.. i reset oczywiście za jogi.. taki tam mały pomysł.. oczywiście BEZ DONATE ....... =D co umili grę, bo każdy będzie mógł równo zdobywać rzeczy... 
- albo druga opcja to dobry low.. :) z ciekawymi ustawieniami
Co potrzebuję? kasy? nie... kasy nie potrzebuję.. 
 

A mianowicie osoby na obsadę :

Admina Technicznego
Kodera od www.
Grafika...


Chętnych proszę o kontakt mejlowy : dream3rx@o2.pl

Lub na GG: 50645264

Opublikowano

Witam też myślałem o postawieniu serwerka, dawno dawno stawialem różne serwery i wszystko fajnie śmigało i długo dosyc stały.

 

Jak możesz odezwij sie do mnie na gg 7711200

Opublikowano

Bardzo fajnie, że chcesz zrobić nowego. 

Oczywiście, jeżeli będziesz poza tym szukać kogoś na stanowisko GameMastera, zgłoś się, chętnie Ci pomogę.

 

Ogólnie mam nadzieję, że serwer wypali, a nie kolejne słowa na wiatr. 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Na tą chwilę potrzebuję naprawdę dobrego:
Kodera www chodzi mi o skrypty
Grafika

i AT :) !

A wszystko, co wyżej wymienione takie są zamiary :)

Opublikowano

o chłopie jak postawisz taki serwer i będzie stabilny to przechuj :D ile mniej więcej trzeba oczekiwać na taki serwerek?

Chcesz przez wakacje zarobić na elektronikę, bądź inne gadżety? Skontaktuj się PW :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...