Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry komputerowe a zycie doroslego czlowieka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Synku nie pierdol" jak to uczeni powiadali

 

Da się ! To idzie tak : Rano wypierdalanko na harówkę, potem wjazd na chatę, żarcie jakie na szybko, jest 18.00 siadasz do League of Legends czy co tam napierdalasz i sruuu do rana, a potem wypierdalanko na harówkę, potem wjazd na chatę..... itd.

 

Da się ? Da ! Jak chcesz pogodzić przyjemne z pożytecznym to jeszcze możesz robić za testera gier :D ale ta robota jest do dupy.

 

Granie jest jak paczenie telewizji; nie wierzę by rodziciele nie paczyli na klan czy rodzinę zastępczą. Ty jesteś tym zajebistym, który woli nakurwiać w CS czy coś i jest z tego zadowolony, a nie paczy na trudne sprawy i się tym rozczula. Udowodnij im, że potrafisz spędzać czas inaczej niż przed pecetem (jak myślą żeś maniakiem) i pobiegaj do tego celu po lesie (UWAGA na TRYNKIEWICZA !!!!) czy coś.

 

Słowem, jak lubisz, znajdziesz czas na kompjuter plejing poza robotą; chyba że pójdziesz na informatyka i będziesz nawalać jak szefuńcio nie paczy.

 

Uszanowanko xD

3d10a40e96e20.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...